Wpis z mikrobloga

Jedno z zadań w ramach #mirkowyzwanie to "Pobaw się w geocaching i odkryj 5 skrytek wybierając się jakimś pojazdem napędzanym siłą swoich mięśni (na przykład rowerem)."

By było ciekawiej z pośród 50 zaproponowanych lokalizacji z okolicy Grudziądza wybrane zostały skrytki i narzucona została kolejność zdobywania (ukłon w stronę @DEMONzSZAFY za pomoc). Niby tylko 5 ale dla kogoś kto nigdy nie posmakował geocaching ich odszukiwanie nie było proste.

Założenie dodatkowe by jak najwięcej lasem pokonać drogi i nie zawsze z tego powodu jazda od skrytki do skrytki odbywała się najbardziej krótką możliwą drogą. Wybierałem las.

Krótką migawkę z 120 km trasy możecie zobaczyć.
Zapis jazdy na strava

#mtb #wykop #geocaching
testowy12 - Jedno z zadań w ramach #mirkowyzwanie to "Pobaw się w geocaching i odkryj...
  • 11
  • Odpowiedz
@testowy12: mirku, zajefajny filmik! Świetna trasa (ʘʘ)
0:40 - bardzo bolało?
3:20 - często ludzie łażą z psami na single trackach? (°°

Wyłapałam 4 skrytki: 1:21, 2:03 2:42 3:37, kiedy/gdzie była piąta?
  • Odpowiedz
  • 1
@faramka: brakuje pierwszej zapomniałem uruchomić nagrywanie, by oszczędzać baterie nagrywałem krótkimi fragmentami. Nie bolało. Raczej rozśmieszył mnie upadek bo to był koniec upierdliwego podjazdu bo koło nie miało przyczepności przez piasek na tych płytach.

Po Sigletrack Wisła szczególnie na górnym odcinku zdarza się trafić na pieski. Ale to nie kłopot ludzie wiedzą i raczej pilnują. Jest jakaś taka pozytywna współpraca rowerzysta / piesek / pieszy. Po prostu sam singiel to w
  • Odpowiedz
@testowy12: jeżdżę rowerem, ale nie tak wyczynowo, niemniej fajnie mi się ogląda takie ścieżki ()
Muszę kiedyś spróbować ST. Wiem, że na moim ukochanym Roztoczu powstał niedawno w okolicy Józefowa.


Napisz numerki tych pięciu skrytek :>
Fajny sposób ukrycia nr 2 (na filmiku). Nie widziałam jeszcze takiego patentu.
  • Odpowiedz
@testowy12: Właśnie mi się przypomniało, że mam zrobić serwis jednej skrzynki w parku (trochę o niej zapominam, bo rzadko ktoś jej szuka), bo albo zginęła, albo ktoś za głęboko wsadził.
  • Odpowiedz
@testowy12: W Żyrardowie, w parku, pod mostkiem. On jest metalowy, ale ma sporo przęseł i każdy znalazca chowa gdzie indziej. Mam inna skrzynkę, na płocie, ciągle mi przekładają w inne miejsce albo na inny słupek. :D
  • Odpowiedz