Wpis z mikrobloga

@Megasuper: wszystko spoko, ale Chińczyki w branży odzieżowej grają tak nieczysto, że życzyłbym faktycznie jakiejś interwencji UE. Po pierwsze korzystają z darmowej wysyłki bo nadal palą głupa i przebierają się za naród rozwijający się, przez co mają niższe stawki wysyłkowe na cały świat, a po drugie po prostu kradną design wypuszczając wiele powielonych kreacji w masakrycznym dla europejskich firm tempie, oraz dumpingują ceny za pomocą niewolniczej pracy. Jak tu konkurować z
@Megasuper: to znaczy że nie jesteś patriotą gospodarczym. Ja staram się kupować to co mogę od polskich producentów, a jak nie ma to chociaż z polskich sklepów. Akurat teraz, to wiem że skarperki mam chińskie, bokserki nie wiem, raczej nie, ale reszta jest uszyta w Polsce.

jakie nasze szwalnie? Przecież już od lat szyją w mozambikach czy innych tajlandiach za grosze.


@valerius-romulus: jak to jakie? To są tylko niektóre z
aarahon - @Megasuper: to znaczy że nie jesteś patriotą gospodarczym. Ja staram się ku...

źródło: zzzzzzzz1

Pobierz
@Glikol_Propylenowy: nie możemy wiecznie chronić wszystkich zawodów „bo ktoś tam pracuje”. Zawody znikają i na ich miejsce pojawiają się nowe, tak było od zawsze. Ci ludzie, którzy teraz pracują w fastfasion „wyparli” tych, których zawody zniknęły z powodu zmiany podejścia do mody.
A dążenie do rozsądniejszego eksploatowania planety jest w interesie nas wszystkich.
@Megasuper: Tak literalnie działa prymitywny kapitalizm, jeśli kierujesz się tylko krótkoterminowym zyskiem to będziesz potrzebować bailoutów.

Niech zgadnę, te szwalnie mają pewnie lead time 2 miesiące i nie są w stanie reagować na bieżące zapotrzebowanie, stockują się w kosmos, retail też, a potem przychodzisz i nie ma twojego rozmiaru ale za to na przecenie są 3XL ki i XSki których nikt nie chce nawet za 30% ceny z metki ( ͡
@Sowa12345

@Megasuper: kiedyś człowiek chodził w jednej kurtce 5 lat i nie było problemu


Co tak krótko? Ja zaniedlufo rozpocznę ósmy sezon dla mojej kurtki zimowej xD
Na dodatek była na promocji plus miałem jeszcze do niej bon ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)