Wpis z mikrobloga

Pamiętacie serial "Na dobre i na złe"
W czasach prime tego serialu, czyli z jakieś 20 lat temu, byli, #!$%@?, ludzie którzy myśleli, że jest to dokument xD i jak mieli jechać na jakąś operację czy coś, to np. mówili dyspozytorom, że oni chcą do Leśnej Góry do doktora Bruno i doktora Burskiego xD
#!$%@?, ale tacy ratownicy medyczni musieli z takich głąbów kisnąć xDDDD
#gimbynieznajo #seriale #zdrowie #lekarz #heheszki
rales - Pamiętacie serial "Na dobre i na złe"
W czasach prime tego serialu, czyli z j...

źródło: 0009D0KZOQN16RBD-C321-F4

Pobierz
  • 46
na tym się opierają teraz paradokumenty, że głupki w to wierzą


@szuleer: Tu bym się nie zapędzał. Znam masę widzów paradokumentów, którzy zdecydowanie na poważnie ich nie biorą. Cały trik polega na takiej pracy kamer i amatorszczyźnie aktorskiej, aby twój mózg uwierzył, że wygląda to bardziej realistycznie, to historia bardziej wciąga. A czy ktoś to ogląda dla beki czy nie, to już inna sprawa. W sumie chętnie bym zobaczył takie badania,
@rales Serial z 1999, fakt jest taki, że wówczas dla większości starszych ludzi telewizja, w skali ich życia, była czymś stosunkowo nowym. Większość z nich miała pierwszy telewizor w wieku ok. 60 lat.
Nie byli tak oswojeni, nie wiedzieli może jak przetworzyć te emocje. Do końca nie wiedzieli jak interpretować to co widzą na ekranie.
Myślę że ciężko nam sobie wyobrazić spojrzenie na telewizję ich oczami.

Co prawda do tej pory są
@rales: haha mnie najbardziej #!$%@?ł strzał w ryj jaki ci ludzie dostawali od rzeczywistości kiedy mieli pierwsza styczność z NFZ XD
  • 8
potem bylo jeszcze w11


@dorszcz: funfact - jak byłem na wczasach z dziadkami to w hotelu był chłopak z matką, który mi opowiadał, że jego ojciec teraz nagrywał jakiś program i od września będzie leciał na TVN. Ostatniego dnia urlopu, ten ojciec po nich przyjechał. To był Sebastian Wątroba, a miesiąc później TVN zaczął emitować program W-11.