Aktywne Wpisy

totem_lesnych_ludzi +178
#ksiazki #czytajzwykopem
w tym wątku wstawiacie okładki (albo tytuły jak sie wam nie chce xd) książek, co do których większość ludzi zachowuje się jakby dobrze znała treść albo autora, ale w rzeczywistości nawet ich nie czytali. Ja zaczynam:
w tym wątku wstawiacie okładki (albo tytuły jak sie wam nie chce xd) książek, co do których większość ludzi zachowuje się jakby dobrze znała treść albo autora, ale w rzeczywistości nawet ich nie czytali. Ja zaczynam:
źródło: sdfgsdfgdfgdfgdfgdfg
Pobierz
beldziorrr +43
Zauważyłem pod wątkami odnośnie #psiarze kilka razy posty próbujące zrównać psiarzy z kociarzami i przeczytałem kilka mitów i kłamstw.
To teraz kilka słów w ramach waszej edukacji:
1) koty nie śmierdzą. Nasz ragdoll nawet dostał od znajomych przydomek "perwolek", bo pachnie dosłownie jakby był wyjęty z prania. Jak świeży ręcznik. Kot potrafi się myć kilka godzin dziennie. Nie dotyka niczego co śmierdzi, nie zje twojej gównianej lasangi z biedronki, bo ma dużo
To teraz kilka słów w ramach waszej edukacji:
1) koty nie śmierdzą. Nasz ragdoll nawet dostał od znajomych przydomek "perwolek", bo pachnie dosłownie jakby był wyjęty z prania. Jak świeży ręcznik. Kot potrafi się myć kilka godzin dziennie. Nie dotyka niczego co śmierdzi, nie zje twojej gównianej lasangi z biedronki, bo ma dużo
źródło: 1000003579
Pobierz




No mowie nie opłaca wam się zmieniać.
Jako wieloletni wypalony pracownik IT nie mam żadnego interesu w tym żeby zniechęcać młodą pełna wigoru konkurencję :)
#pracait #programista15k #pracbaza #korpo #korposwiat #java #naukaprogramowania
@Gtx1650Ti: juniorom spadają, midom rosną. Może i przesyt, ale ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia i chęci. Ciężko o dobrego (nawet juniora) programistę.
Oczywiście robota dalej jest, ale ogłoszeń jest zdecydowanie mniej, a często bywa, że to zwykły spam, gdzie nawet wprost w ogłoszeniu masz napisane, że zbierają cv na poczet dalszych rekrutacji.
Widzę sporo powtarzających się ofert, gdzie
@DarkZizi: Co oni tam odwalają? Te 9 etapów, to chyba rozwleczone na kilka miesięcy rekrutacji.
Z tego co wiem, to allegro też wcale jakoś super nie płaci.
Te 9 etapów to i tak kosmos, bo na wysokie stanowiska nawet tyle nie potrzeba.
dziwi mnie że można być tak głupim żeby wysnuć tak gównianą teorię spiskową ale jednocześnie na tyle inteligentnym żeby umieć pisać na klawiaturze
(trwała 3 miesiące)
Obecnie od wielu lat już tylko 3-etapowe - po co więcej:
1. Czy jesteś zainteresowany i oczekiwania
2.