Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd się wziął stereotyp przegrywa/incela jako zaniedbanego gościa z nadwagą, który się nie myje i kipi nienawiścią?
Nigdy się nie zapuściłem, chodzę na siłkę + inne sporty, mam dobrą pracę, schludne ciuchy, białe zęby, używam perfum, nikogo nie obrażam w internecie (zresztą nawet nie mam konta na wykop), staram się nie narzekać, mam jakieś swoje plany i cele które powoli realizuje ale.. nadal mam 0 par na #tinder i moja sytuacja na rynku matrymonialnym nie zmienia się od wielu lat :)? W moim peak gdy starałem się maksymalnie poznawać na uczelni kogo się da (5 lat temu) to co najwyżej zostałem przyjacielem na chwile. Przecież do przegrywania wystarczy morda 3/10 i 169cm jak ja i nawet premium na apkach nie pomaga, pozdro.

#przegryw #przemyslenia #takaprawda #blackpill #podrywajzwykopem #milosc #tfwnogf #badoo #randki #zwiazki #relacje #feels #incel #hipergamia #randki #wzrost #wyglad



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd się wziął stereotyp przegrywa/incela jak...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 8
@mirko_anonim: Standardowy mechanizm obronny. Jeśli przyjmiemy, że grupa, której się nie powodzi jest praktycznie taka sama jak my to z zasady musimy przyjąć, że możemy się w niej znaleźć. Jeśli natomiast przyjmiemy, że to ufoludki z innej planety to nie musimy się obawiać. Niestety, to zbyt duży wysiłek i zbyt duże obciążenie psychiczne wczuć się w sytuację kogoś, komu nie powodzi się nie przez coś co jest jego winą.
@typowyWykopekMizogin: co ty pierniczysz, przecie kursy tańca były już pewnego razu tak oblegane przez samotnych facetów że brakło kobiet. Zresztą same też narzekały że automatycznie poziom spadał przez takie akcje. To jest zbyt oklepane.
@CeasingDig40K: Tak, poczekaj chwilę znajdę źródła naukowe, badania amerykańskich naukowców i 100 badań statystycznych. XD
Mówię po postach jakie widziałem, nawet od różowych tutaj. Zresztą sam byłem z nudów na kursie w ramach kółka sportowego - bo było za darmo. I już wtedy było za dużo facetów i musieli ich wyjebywać a to było 7 lat temu. Na pewno jak ci się będzie chciało znajdziesz jakieś narzekania różowych na forach.

Dodając