Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam już dość tego rynku matrymonialnego. Dlaczego nie ma czegoś takiego jak roksa ale bez usług seksualnych? Chętnie bym zapłacił kobiecie za samo spędzanie czasu ze mną, chodzenie wspólnie na obiadki czy wyjazd poza miasto. Jestem samotny, mam jakieś pieniądze i nic do stracenia. I tak nie zepsuje rynku matrymonialnego bo już jest zepsuty, poza tym komu zepsuje, normikom? Nie mówię o płaceniu tutaj w tysiącach ale jakiś w miarę rozsądnych kwotach albo pokrywanie kosztów. W zamian chciałbym żeby udawała moją dziewczynę lub chociaż przyjaciółkę. Jak jesteście w związkach to też płacicie tylko w inny sposób więc co za różnica. Bez hejtu.

#przegryw #roksa #tfwnogf #samotnosc #blackpill #hipergamia #tinder #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #feels #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam już dość tego rynku matrymonialnego. Dlac...

źródło: bigstock-Word-Loneliness-and-devastated-83666780

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: strasznie creepy by to wyglądało xd znajdź sobie brzydką koleżankę. Przecież i tak nie chcesz jej ruchać. Jak jej będziesz stawiał żarcie to chętnie się pospotyka.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim kobiety słabo udają, polegają na emocjach. Żadna nie będzie się z uśmiechem lizać i pokazywać publicznie ze zdeformowanym karzełkiem. Gdyby było inaczej już ktoś by monetyzowal taką potrzebę. Przykro mi stary
  • Odpowiedz
@emilio-cosso: +1 popyt na taka usługę byłby ogromny ale jest problem z podaza. Witaminka moze założyć onlyfansa i zarobić 10 razy tyle bez narażania się na mdłości przy spotykaniu z przegrywem. A jak nie onlyfans to kapitan państwo/rodzice i tak to się żyje na tym świecie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Ja bym chętnie spędziła czas z mężczyzną np na zwiedzaniu, w kawiarni przy ciekawej rozmowie, grając w planszówki, spacerując po jesiennym parku. Tylko niestety nie mam z kim, a mam duże wymagania co do jakości męskiego osobnika. Niestety teraz ciężko o kogoś, kto wyróżniałby się inteligencją, kulturą, wysublimowanym poczuciem humoru, brakiem nałogów, zdrowym umysłem niezajętym przez seks i używki, kto potrafi spędzić solidne kilka godzin na ciekawej rozmowie,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: cześć , w twoich wymaganiach widzę jeden problem, szukasz koleżanki do rozmów tylko że z penisem :]
Faceci są od zaspokajania innych potrzeb. Celujesz w profesora historii, filozofii albo innego humanistę. Powodzenia.

Ja jestem właśnie takim burakiem i po kilku godzinach skończą mi się tematy, poznawanie to miesiące wspólnej pracy. Ale jeśli mielibyśmy coś robić wspólnie z pasją to gwarantuje że zajmie nas to na długo. Ile jest kobiet które lubią sport czy motoryzację? W drugą stronę, ile jest mężczyzn którzy interesują się modą? Jak słyszę jak kobieta mówi że lubi podróżować to znaczy że jest strasznym pustakiem.

wysublimowanym
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): .

Dlaczego nie ma czegoś takiego jak roksa ale bez usług seksualnych? Chętnie bym zapłacił kobiecie za samo spędzanie czasu ze mną


Możesz zapłacić divie. Znam osobiście wiele div. Jestem na 100% pewny że każda diva się zgodzi spędzić z Tobą czas bez seksu, skoro napisałeś że nie chcesz, wręcz będzie to dla nich przyjemnością i Cię dobrze potraktują - w sensie fajnej rozmowy itd.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Ogólnie mam dość poznawania mężczyzn, z uwagi na ich seksizm, seksoholizm, niedojrzałość emocjonalną,brak elokwencji, operowania słowem mówionym i pisanym, jakości w zachowaniu, w tym że nie umieją wybierać kobiet ani budować wartościowych uczuć.


A ja mam dość p0lek, które dadzą wtedy jak spotkają chada, inaczej trzeba się starać, pajacować, zabawiać, być animatorem.
Twojemu wpisowi, który kipi zblaowaną julką znudzoną seksem przyklasnęła właśnie taka jedna( ͡°
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Po prostu przestaje mnie dziwić, dlaczego Polki wybierają już tak często na partnerów życiowych, mężów, ojców swoich dzieci obcokrajowców. Zupełnie inna mentalność i kultura, wsparcie psychiczne, gotowość do zaangażowania się we wszystkich strefach. Od Polaków natomiast jedna i ta sama melodia: że Polki to najgorsze kobiety na świecie, mizoginizm, frustracja, chamstwo, oskarżenia o puszczalstwo, głupotę, prymitywizm. A wykop to już w ogóle zbiorowisko niespotykanie wulgarnych mizoginow, którzy swoje
  • Odpowiedz