Wpis z mikrobloga

@incar: Biedni nie wiedzą że u nas ten czar nie działa :)
Swoją drogą co Michau znowu nagrzebał, że w aplikacji linki do tłitera otwierają się bez problemu a na stronie to tylko niedziałający obrazek?

- Jesteś rasistą!
- Tak, a o co chodzi?
  • Odpowiedz
@incar: szkoda że atakowani żołnierze nie wpadli na to aby na policję zadzwonić od razu, to towarzystwo było agresywne, pijane i naćpane, policja by ich zgarnęła, taka szansa się zmarnowała że jprdle
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Jakby akcja działa się za czasów "zetki", skończyło by się bardziej wesoło ;)
Jednak zawodowi muszą trzymać fason, jakby nie patrzeć są w "pracy". Niedawno była akcja jak "aktywiści" w Poznaniu rzucali się na budowlańców - sami potem wezwali policję do pomocy.
  • Odpowiedz
@incar: powtórzę się, ale:

od 0:29 to nie jest głos żadnego z policjantów tylko jakiś podstawiony. Zauważ, że w momencie gdy "rzekomy" policjant przemawia nie ma odgłosu tła.
W ogóle to jakieś powycinane gówno i nic z niego nie wynika. Chciałbym zobaczyć relację z całego zajścia, a nie tylko z tego co Sakiewicz czy inny Karnowski zatwierdził.
  • Odpowiedz
  • 0
@kasza332: też się powtórzę. Na początku jak ta aktywiszcza mówi, to nagrywający podkręcił czułość mikrofonu żeby wyłapać co ona mówi bo stał w jakiejś odległości od niej, wtedy też mikrofon łapie wszystkie dźwięki na około, każdy najdrobniejszy szmer. Potem jak ten Policjant mówi po angielsku to ewidentnie stoi bliżej mikrofonu więc czułość jest zmniejszona wtedy nie słychać tak bardzo otoczenia. Albo mogło to też być nagrane wszystko na jednej głośności
  • Odpowiedz
  • 3
@Pompejusz: mi się wydaje że oni tam ściągnęli tłumacza, zwróc uwagę że na początku ci Policjanci stoja jak kołki pewnie nie moga sie dogadać, potem słychać jak ktoś mówi, "musisz tam podejść" tak jakby do tego tłumacza.
  • Odpowiedz
szkoda że atakowani żołnierze nie wpadli na to aby na policję zadzwonić od razu, to towarzystwo było agresywne, pijane i naćpane, policja by ich zgarnęła, taka szansa się zmarnowała że jprdle


@hansschrodinger: A ja nie rozumiem, czemu ci żołnierze jakimś porządnym gazem ich wtedy nie popsikali, przecież mogli się bronić przed pijanym tłumem. Efekt też byłby fajny.
Co do filmu to aż mnie skręca jak ta baba gada o rasizmie
  • Odpowiedz