Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam już dość tego rynku matrymonialnego. Dlaczego nie ma czegoś takiego jak roksa ale bez usług seksualnych? Chętnie bym zapłacił kobiecie za samo spędzanie czasu ze mną, chodzenie wspólnie na obiadki czy wyjazd poza miasto. Jestem samotny, mam jakieś pieniądze i nic do stracenia. I tak nie zepsuje rynku matrymonialnego bo już jest zepsuty, poza tym komu zepsuje, normikom? Nie mówię o płaceniu tutaj w tysiącach ale jakiś w miarę rozsądnych kwotach albo pokrywanie kosztów. W zamian chciałbym żeby udawała moją dziewczynę lub chociaż przyjaciółkę. Jak jesteście w związkach to też płacicie tylko w inny sposób więc co za różnica. Bez hejtu.

#przegryw #roksa #tfwnogf #samotnosc #blackpill #hipergamia #tinder #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #feels #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam już dość tego rynku matrymonialnego. Dlac...
źródło: bigstock-Word-Loneliness-and-devastated-83666780
  • 30
Anonim (nie OP): > oskarżenia o puszczalstwo

Na pewno bezpodstawne( ͡° ͜ʖ ͡°)

głupotę


Na pewno bezpodstawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przysięgam, że ta Wasza frustracja i toksyczność jest widoczna w życiu realnym, w pracy, na mieście z odległości kilometra.


No bo to prawda. Weź sobie poczytaj coś takiego jak efekt aureoli, wpisz w google grafika "kobiety telepatycznie wyczuwają" i kliknij w
Anonim (nie OP): .

Po prostu przestaje mnie dziwić, dlaczego Polki wybierają już tak często na partnerów życiowych, mężów, ojców swoich dzieci obcokrajowców.


Nie wybierają. To nadal ogromna rzadkość.

Od Polaków natomiast jedna i ta sama melodia: że Polki to najgorsze kobiety na świecie, mizoginizm, frustracja, chamstwo, oskarżenia o puszczalstwo, głupotę, prymitywizm.


To też nieprawda. Prawie nikt tak nie twierdzi. Większość facetów zawsze twierdzi że chcą się związać wyłącznie z Polkami.
@mirko_anonim jak będziesz mnie utrzymywał to ja mogę się nawet do ciebie wprowadzić i stworzyć relację platoniczną tylko pod warunkiem, że będziesz ze mną spędzał dużo czasu bo mi też brakuje towarzystwa
Ja bym chętnie spędziła czas z mężczyzną np na zwiedzaniu, w kawiarni przy ciekawej rozmowie, grając w planszówki, spacerując po jesiennym parku. Tylko niestety nie mam z kim, a mam duże wymagania co do jakości męskiego osobnika. Niestety teraz ciężko o kogoś, kto wyróżniałby się inteligencją, kulturą, wysublimowanym poczuciem humoru, brakiem nałogów, zdrowym umysłem niezajętym przez seks i używki, kto potrafi spędzić solidne kilka godzin na ciekawej rozmowie, chęci poznawania drugiej osoby,
Anonim (nie OP): Bardzo pozytywne jest to, co napisałeś. Zawsze to miłe, jeśli pośród miliona szajsu, znajdzie się taki ktoś jak Ty, który szczerze przyzna, że różnie bywało, ale i tak wciąż szanuje Polki i pośród nich widzi swoją partnerkę.
Z tym spełnianiem wymagań to nie tak prosto. Z wiekiem stajemy się coraz bardziej krytyczni wobec płci przeciwnej. Jak miałam 20 lat wystarczyła mi ladna buzia u chlopaka, żebym się nim
Anonim (nie OP): .

Odpisuję Tobie anonimko, bo bardzo poważnie podchodzisz do tematu, ale wiem że "wkładam kij w mrowisko".

Bardzo pozytywne jest to, co napisałeś. Zawsze to miłe, jeśli pośród miliona szajsu, znajdzie się taki ktoś jak Ty, który szczerze przyzna, że różnie bywało, ale i tak wciąż szanuje Polki i pośród nich widzi swoją partnerkę.


Jestem po 30tce i ja wiem, że to całe wykopowe narzekanie dotyczy młodszego pokolenia
Anonim (nie OP): jo dupca, zgadało się dwóch poljaków - baba, która gardzi polskimi mężczyznami i chłop cieplaczek powtarzający za każdym razem "odrzuciło mnie wiele kobiet, ALE JA TESZ ODRZUCIŁEM" jakby to miało przekonać rozmówczynię, że "wcale nie jestem brzydki" XD

Typiaro, jesteś odklejona, wystarczyło, że jakiś sojak poklepał cię po plecach, że dobrze robisz, a ty już zaczęłaś z nim gadać. Sojaczek dumny, że p0lka nim gardzi i przekonuje ją,
Anonim (nie OP): Zupełnie nie zgadzam się z tym, że ukraina jest podobna do nas w czymkolwiek. Wręcz różnimy się między sobą diametralnie. Jestem team #wolyn i to chyba wszystko wyjaśnia. Tak na marginesie to nie mogę zrozumieć postawy części Polaków, którzy zachwycają się ukrainkami, bo po prawdzie nie ma czym. Paru już zdążyło zrozumieć na własnym portfelu i sądzie, czym się to kończy. Osobiście nigdy bym nie spojrzała w stronę