Wpis z mikrobloga

@pojaszek: widać, że elegancko półeczki dobrane pod kolor, na wymiar żeby mieściło się we wnęce, jak dla mnie nie ma się co czepiać, gościu ma akurat farta że mieszka w takim miejscu i tyle, jasne że możesz się go czepiać o przepisy p.poż, ale imo to tylko czepialstwo, bo nikomu z sąsiadów ewakuacji nie utrudnia. U mnie sąsiedzi ciągle stawiają jakieś dziecięce hulajnogi itp. na korytarzu, gdzie to realnie ogranicza ludziom
@pojaszek: Ładnie to wygląda, ze smakiem. To jest dobre zagospodarowanie przestrzenne i ufność wobec sąsiadów, że nikt Wam kurtki nie ukradnie. W sumie skoro do Was prowadzi korytarz to można go czymś oddzielić, widziałem już takie konstrukcje gdzie np. górną część klatki (ostatnie piętro) zabudowywano kratami i sąsiedzi trzymali sobie tam rzeczy.
@bero33bb Nienawidzę tej polskie "przedsiębiorczości". Tutaj coś podwędzić, tam zabudować, jak się ktoś #!$%@? to najwyżej się rozbierze/odkupi. Na podatkach też pewnie niezłe kręcenie i polowa przychodu jest na lewo bo hehehe, po co fakturka.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Ale pierwszy będzie darł morde po 800 + czy narzekał na słuzbe zdrowia xd