Wpis z mikrobloga

@nukey: ta a za 5 lat będzie z nikim się nie spotykam nikt nie chce zemną gadać itp. idź na spotkanie i miej wywalone, chyba że ten facet albo kobieta to twoja wielką miłość wtedy lepiej tam nie idź.
@nukey: no niestety, wkracza się w wiek w który każdy ze świnio to albo przychodzisz ze świnio albo nie wychodzisz. Trzeba się przyzwyczaić że skończyło się towarzystwo przyjaciół, jakieś wspólne wyjście dla towarzystwa wymiany myśli czy wyżalenia się albo pochwalenia się. Ja na twoim miejscu też bym wydupiał bo co to #!$%@? jest że tak realnie wzięli cię ze sobą na swoją randkę bo to tak wygląda.
@szynszyla2018 Słodkie pary jak pary, kwestia przyzwyczajenia i takie obsciskujace się pary już nie zwracają uwagi w przestrzeni publicznej.

Większą lipa jest z tym i chyba o to chodzi OP, że para kogoś zaprasza, na wyjście ze sobą, a później mają w te osobę wywalone xD Co jest ogólnie bezsensu bo jak kogoś zapraszam nawet jeśli to grupa to chce, aby każdy się czuł komfortowo, a nie zapraszam kogoś a później każdy
via Android
  • 0
@nukey: trochę Cie rozumiem, bo kiedyś też byłem przegrywem (choć oczywiście nie takim prawilnym jak tag głosi), ale uważam, że nie ma nic złego w tym, że spotykacie się we trójkę. Oczywiście pod warunkiem, że to nie jest tak, że oni się zajmują tylko sobą a ciebie mają w dupie. Wyobraź sobie, że ja jeździłem nawet na wakacje w takiej konfiguracji i było spoko. No ale to dlatego, że wszyscy się
  • 0
ale uważam, że nie ma nic złego w tym, że spotykacie się we trójkę.


@pwone: dla mnie jest bo mi psycha siada xd
via Android
  • 0
@nukey: ale z jakiego powodu Ci siada? Raczej nie z samego faktu, że jesteście we trójkę. Uważasz, że poświęcają Ci za mało uwagi, czujesz się jak piąte koło u wozu, bo kolega gada tylko z nią, a ciebie ignoruje? Czy gdyby tam był trzeci kumpel to też byś się tak czuł?