Wpis z mikrobloga

@jmuhha: programistów chyba po to żeby mieć w przyszłości kogo utrzymywać xD IT jest coraz bardziej wydajne i tylko programista z mega dobrym skillem się utrzyma klepacze stron papieru toaletowego i majtek niedługo mocno spadną z ceny i będzie na utrzymaniu takiej lekarki xD
@jmuhha: tak nie miało miejsca bo tak mówisz xD a ja 2 tych typów znam a jeden to kolega kolegi
No dlaczego bo może one im się bardziej podobały może są ładniejsze nie wiem
Może lepiej gotuja , ja nie wiem co siedzi w głowie typowi co śpi na kasie a zakochał się w pani do towarzystwa jego się zapytaj czym go podnieciła
Podobno miał trudny charakter wykształcone się za bardzo
@jmuhha: i to nie są bzdury sama mieszkałam w Niemczech i przystawiał się do mnie stary niemiecki milioner mimo że jego żona to była poważana angielska szlachcianka z forsa
To nie są osobne przypadki facet z kasą szczególnie stary leci jak mucha do kupy bo atrakcyjnych biednych kobiet
Może nie miałaś szansy się obracać wokół dużej ilości bogatych (ja ze względu na branżę miałam ) i oni wcale się nie krępują
@jmuhha: albo kiedyś nawet na wykopie jakąś laska ze swoją firmą opowiadała jak ja rzucił programista bo nie dała z siebie zrobić kury domowej i wziął ślub z przedszkolanka żeby mu rodziła dzieci , fakt są faceci którzy patrzą na wykształcenie ale po to żeby pomnażać majątek , są też tacy którym to lata i chcą uległej która będzie rodzić
Każdy ma inny pomysł na życie i nie każdy szuka kobiety
@Linnior88: ja mowie ze srodowiska ktore znam i ty ktore znasz

milionerzy ktorzy z toba wspolpracowali to nie lekarze/prawnicy bo oni nie mają tyle forsy a co najwyżej dobrze zarabiają, to nadal nie ta liga co przedsiębiorcy, którzy dają ETATY a lekarz robi sam na ETACIE, nie ma firmy, produkcji

taki przedsiebiorca MOZE ale nie MUSI wziac sobie np przedszkolanke za zone.
@jmuhha: dlatego chyba najrozsądniej kiedy lekarz jest z lekarzem ewentualnie prawnikiem bo to podobna skala zawodu
Programista może zarabiać 5 tysiecy (jak mój były bez studiów ) i może być wybitnym inżynierem oprogramowania w NASA itp
Natomiast przedsiębiorca to roznie oni często mają zwykle żony rzadko kiedy super wykształcone
Natomiast lekarz to trochę inna sprawa to zawód z tytułem więc pasowaloby mieć coś podobnego u partnera