Wpis z mikrobloga

@mickpl a to, że banki dymają robaków co ich nie stać na mieszkanie za gotówkę bo zarabiają ledwo średnią krajową to jest spoko? No jasne, w końcu dany kredytobiorca się na to zgodził. Szkoda tylko ze nie miał innego wyjścia w tym chorym kraju, bo inaczej by wynajmował do końca życia lub pod most.
Idź zobacz czy na zachodzie są kredyty z takimi chorymi odsetkami jak w Polsce
  • Odpowiedz
@Kawa_z_cynamonem no i zajebiście, rodzą się biedakami i umierają jak biedaki, super xD a jak im się noga powinie i zdrowie się popsuje to wypad na bruk, bo nie ma na czynsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@the_good_guy: w jaki sposób im dokładasz? Ty myślisz, że PiS się dokładał do rat? Poraża mnie niewiedza ludzi. Wyjaśnię Ci. Od razu zaznaczę, że kredytu nie mam. Otóż banki mocno lecą w c---a z WIBOR. Podobnie jak z Frankami. O to się rozeszło w dużym skrócie i uproszczeniu. PiS (CH** im na ryj) tutaj nic nikomu nie dołożył. To banki po prostu mniej zarobią, ale zyski i tak mają rekordowe
  • Odpowiedz
  • 0
@mickpl a czy jak mam kredyt, ale nie wziąłem wakacji to też jestem ten zły. To, że pewnie jestem debilem bo nie wziąłem jak "państwo" dawało, ale nie chciałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@assninja

> a może takie raty jakie płacili w momencie umawiania się? ( ͡° ͡°)


Przecież płacą takie jak w momencie umawiania się - zmienne powiązane że wskaźnikiem, to jest przecież w umowie chyba?
  • Odpowiedz
czy jak mam kredyt, ale nie wziąłem wakacji to też jestem ten zły. To, że pewnie jestem debilem bo nie wziąłem jak "państwo" dawało, ale nie chciałem.


@Cubaza: jeśli tak zrobiłeś to nie jesteś zły, tylko zwyczajnie głupi. Trzeba było brać, a "zaoszczędzone" pieniądze od razu wpłacać do banku z powrotem, ale jako nadpłatę - wtedy cała kasa zbija kapitał.
  • Odpowiedz