Wpis z mikrobloga

Pytanie z kategorii 100% na serio, chciałbym dowiedzieć się jaka logika stoi za obecnym stanem rzeczy:
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego urzędy są otwarte w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych, kiedy większość ludzi jest w pracy? Dlaczego nikt nie przepchnął zmiany godzin na np. 12-20, tak żeby każdy mógł załatwić sprawę, tylko trzeba brać wolne w pracy żeby udać się do jaśnie pana urzędnika?

#pytanie i trochę #zalesie
  • 154
@techno_mojsze: ePUAP od lat i #!$%@? w dupę urzędasom, niech ich zwalniają. A ja zamiast tego pytam o różne bzdury w tym informację publiczną wysyłając je o godzinie 23 czego wcześniej nie robiłem gdy polecony kosztował pieniążka i mój czas w godzinach pracy.
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego urzędy są otwarte w godzinach porannych i wczesnopopołudniowych, kiedy większość ludzi jest w pracy?


@techno_mojsze: Czemu np. przeglądy kominowe czy wentylacji są 8-15 albo dostawa kurierem? Wymiana gazomierza- tylko pogotowie gazowe, na szczęscie nie naciskają na branie urlopu xd
Zobacz sobie np. punkt obsługi Bydgoszcz - 11-19, sam UM 8-18.
  • 24
Za mała płaca - trudno będzie znaleźć pracownika za taką stawkę, który w dodatku ma zrezygnować z Życia osobistego.

Sporo pracy wewnętrznej - inne działy pracują w godzinach porannych i proponowana zmiana bardzo utrudniłaby komunikację pracowników i kwestie spraw będących na przecięciu kilku działów.

Proszę bardzo ;)