Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich na kilka godzin przed premierą katastrofy pod tytułem #citiesskylines2

Już tego wieczoru tysiące graczy odkryje jak #!$%@? można zoptymalizować grę. Z00mer coding + b00mer management = piękna porażka. Zakładając, że ekipa weźmie się do poprawek jak CDPR to w okolicy 2026 będziemy mogli spodziewać się wreszcie grywalnej gry

Niestety królem citybuilderów wciąż pozostaje Simcity 4

#citiesskylines
SzubiDubiDu - Witam wszystkich na kilka godzin przed premierą katastrofy pod tytułem ...

źródło: Cities-Skylines-2-Traffic-AI

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 8
@jmuhha: szczerze mówią CSL1 to jest malowanie krajobrazow + użeranie się z upośledzonym AI kierowców. Tam nie ma żadnych ekonomicznych wyznań. Natomiast Simcity mimo 20 lat wciąż jest najbardziej zaawansowaną grą o tworzeniu miast
  • Odpowiedz
  • 2
@adwersarz: no nie, chyba że miałeś mody na hajs. W simcity 4 gram po dzisiaj i wciąż trzeba się namęczyć aby spiąć budżet i w miarę zadowolić mieszkańców szpitalami, szkołami, policją
  • Odpowiedz
zdążą wydać kilkanaście DLC przekraczające cenowo wartość podstawki


@MajsterZeStoczni: pierwsze 2-3 DLC to będą jakieś gównoskórki do budynków i muzyczka do radia np. na święta i znając życie i Paradox, to taniej jak po 99 zł to nie będą. Potem dodatek rozbudowujący mechanikę za połowę, albo 3/4 ceny podstawki XD
  • Odpowiedz
DLC - tryb foto umożliwiający robienie pięknych fotek zachodów słońca na tle "skyline" miasta ;)


@dominowiak: to już jest w grze na starcie

Ale w sumie dlaczego katastrofa? Co tam ma nie zagrać?


@PanHeniek45: optymalizacja, a raczej jej brak

Gdzieś mi mignęła wiadomość, że CS2 nie będzie mieć wsparcia warsztatu Steam


@PanHeniek45: będzie dedykowane rozwiązanie do tego
  • Odpowiedz
Gdzieś mi mignęła wiadomość, że CS2 nie będzie mieć wsparcia warsztatu Steam


@PanHeniek45: będzie dedykowane rozwiązanie do tego


@Drmscape2: Potwierdzam, ma być narzędzie już wbudowane w grze.
Rozdział na mody i assety, które będzie można pobrać bezpośrednio.
Tak ma być w wersji PC, na konsole ma być ograniczone.
  • Odpowiedz