Wpis z mikrobloga

Wise, revolut, kantoralior, cinkciarz. Który kantor najlepszy do płacenia kartą wielowalutową, przewalutowania, wypłat z bankomatów za granicą, myślę nad emigracją więc jako konto w Norwegii? Z tego co widzę najgorsze kursy ma cinkciarz, najlepsze Wise choć to niewielka różnica. 3PLN na 100USD.
Jakieś różnicie pomiędzy nimi? Dodatkowe opłaty, funkcje, możliwości?

#cinkciarz #wise #revolut #alior #banki #waluty #podroze #emigracja #finanse #praca
#pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
@cotozazycie: Ja mam platinium. Do tego mam kartę z moneback 1% i natychmiastowy cashback z różnych sklepów np allegro 1%.Wiec jak coś kupuje no z, allegro to karta i cashback 2% taniej. Np w Lidlu jak odepniesz kartę do Lidl pay 1% ITD. W msc zwraca mi się ten koszt z nawiązką. Koszt wypłaty zależy od planu
krash - @cotozazycie: Ja mam platinium. Do tego mam kartę z moneback 1% i natychmiast...

źródło: Screenshot_20231023_225324_ZENCOM

Pobierz
  • Odpowiedz
ZEN


@krash:
Mordo, mam konto ZEN Platinum. Mam ładną kartę, przelewam tam sobie pieniądze żeby za szybko nie wydać.
I wiesz co? Wczoraj musiałem zapłacić z tego konta w Holandii, a przynajmniej próbowałem bo terminal jej nie przyjął choć to przecież MasterCard.
Wpłaciłem sobie więc na konto Revoluta żeby zapłacić i wiesz co? Pobrało mi prowizję. 13%.
Druga sprawa, że jak przelewam z Revoluta to trwa to dzień. Na inne konta
  • Odpowiedz
@Errad: Moneback 1% na karcie mastercard płatności online ale Lidl np też dziala, dodatkowy rok gwarancji jak kupujesz elektronikę no i ten cashback dodatkowy allegro 1%, pyszne 2% ITD. A i najważniejsze revoult jest w systemie Ogniwo a zen nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz