Wpis z mikrobloga

Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jednak nie xD 


Lecimy teraz do Paryża, później do Mediolanu, Wenecji. Czyli do najbardziej oklepanych miejsc na zaręczyny i zasłyszałem jej rozmowy z koleżankami bo myślała, że nie zrozumiem wszystkiego po kińsku. Plotkowały, że wszystko wskazuje na to, że się tam oświadczę. Szczególnie, że jakiś czas temu coś tam rozmawialiśmy o tym jak w innym miejscu uklęknąłem aby zawiązać sznurówkę xD 


I teraz mam taki plan #!$%@? sprytny, żeby zabierać ją na jakieś fajne kolacje w miejscach gdzie ludzie często się oświadczają i ostatecznie do niczego nie dojdzie xD.
Myślałem nawet, żeby nagrać reakcje i zrobić z tego kompilację do filmu na ślub (w przyszłym roku). Różowa nie ma kija w dupie i się nie obrazi a nawet wyszłoby z tego coś śmiesznego ale cały czas się gryzę xD 


Za miesiąc lecimy na #tajwan i będziemy spać kilka nocy u jej rodziców ale jak się przypadkowo dowiedzą o nieudanych zaręczynach to mogliby to wziąć śmiertelnie poważnie (szczególnie mama, która jest bardziej tradycyjna).
Swoją drogą trzymajcie kciuki bo nie wiem czego się spodziewać i to będzie nasze pierwsze starcie bitszkopt vs teście. 



A oficjalne włożenie pierścienia na palca planowane jest na Tajwanie albo w styczniu w Japonii. Później samotny trip do Tajlandii i Kambodży i w końcu tajwańskie weselicho.

#zwiazki #rozowepaski #heheszki #slub #niebieskiepaski
Bitszkopt - Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jed...

źródło: Img_4360

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • 2
@Artur5588: lol, ona wie że planowany był luźny wyjazd i od razu powiedzialem, zeby nie spodziewala sie ze odwale taka akcje. Zreszta dla niej tez byloby to strasznie kiczowate ale kolezanki twierdza inaczej i mysla, ze to nie jest zwykly wyjazd
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: obyś się nie mylił w kwestii tego "kija w dupie" i do tego wyjazdu do teściów faktycznie doszło, a nie skończyło się tak, że różowa zmęczy się tym, że bawisz się jej oczekiwaniami i w końcu sfrustrowana kopnie Cię w dupę.
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: Czyli powiedziałeś, że nie odwalisz takiej akcji, ona, że to dla niej kiczowate. Jednak ona dalej myśli, że się jej oświadczysz? (tak napisałeś). To dla mnie za trudne
  • Odpowiedz
  • 0
obyś się nie mylił w kwestii tego "kija w dupie"

@Kremufka2137: mamy fajna zdrowa relacje. Mieszkamy razem, podrozujemy i mamy wszystko zaplanowane. Po prostu tak sie zlozylo, ze przed wylotem obskakujemy pare miejsc w europie i sama sie smiala, ze wyglada to jak typowy wyjazd na oswiadczyny. Nie wszystkie relacje sa toksyczne, a pierscionek to tylko formalnosc bo mamy zaplanowany slub i chce zebym ja zaskoczyl
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bitszkopt: Weź przygotuj pudełko - ale z kolczykami i jakimś zabawnym napisem xD Ale bez wielkiego napięcia, po prostu luźne "masz, otwórz" i filmuj. Zrób taką akcję dwa razy, za trzecim będzie już miała totalnie 50/50 czy sobie robisz jaja czy nie. Bonusowe punkty jak będzie to zestaw kolczyki/wisiorek/pierścionek do kompletu. Nie musi być drogi.

A tak na serio, to to jest ten moment kiedy wypadałoby już dać jasny sygnał że
  • Odpowiedz
  • 19
@Bitszkopt: nawet jeśli nie ma kija w dupie, to "symulowanie" oświadczym może ją trochę zasmucić/urazić?
Jeśli nie zamierzasz się oświadczać, nie rób do tego wydarzenia aluzji, po prostu cieszcie się fajnym wspólnym wyjazdem i nie zabawiaj się jej kosztem w taki sposób
  • Odpowiedz
@Bitszkopt właśnie się rozwodzę z Chinka. Nie rob tej bzdury. Ta kultura to niezłe bagno. Skrajnie materialistyczna. Nie popełnij tego bledu będziesz żałował
  • Odpowiedz