Wpis z mikrobloga

Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jednak nie xD 


Lecimy teraz do Paryża, później do Mediolanu, Wenecji. Czyli do najbardziej oklepanych miejsc na zaręczyny i zasłyszałem jej rozmowy z koleżankami bo myślała, że nie zrozumiem wszystkiego po kińsku. Plotkowały, że wszystko wskazuje na to, że się tam oświadczę. Szczególnie, że jakiś czas temu coś tam rozmawialiśmy o tym jak w innym miejscu uklęknąłem aby zawiązać sznurówkę xD 


I teraz mam taki plan #!$%@? sprytny, żeby zabierać ją na jakieś fajne kolacje w miejscach gdzie ludzie często się oświadczają i ostatecznie do niczego nie dojdzie xD.
Myślałem nawet, żeby nagrać reakcje i zrobić z tego kompilację do filmu na ślub (w przyszłym roku). Różowa nie ma kija w dupie i się nie obrazi a nawet wyszłoby z tego coś śmiesznego ale cały czas się gryzę xD 


Za miesiąc lecimy na #tajwan i będziemy spać kilka nocy u jej rodziców ale jak się przypadkowo dowiedzą o nieudanych zaręczynach to mogliby to wziąć śmiertelnie poważnie (szczególnie mama, która jest bardziej tradycyjna).
Swoją drogą trzymajcie kciuki bo nie wiem czego się spodziewać i to będzie nasze pierwsze starcie bitszkopt vs teście. 



A oficjalne włożenie pierścienia na palca planowane jest na Tajwanie albo w styczniu w Japonii. Później samotny trip do Tajlandii i Kambodży i w końcu tajwańskie weselicho.

#zwiazki #rozowepaski #heheszki #slub #niebieskiepaski
Bitszkopt - Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jed...

źródło: Img_4360

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • 0
Mediolan, Tajlandia, Paryz... ciekawe skąd masz na to pieniążki.


@John_Edgar_Hoover: Lot do mediolanu 800zł w obie strony, do paryża 2k, hotele 4k.
10k dla dwóch osób na 2 tygodnie to chyba nie taki kosmos.
Fakt, tajlandia droższa bo lot na tajwan 3k a stamtąd 1k do tajlandii= 4k, ale na miejscu jedzenie i spanie już tańsze
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: Mam jeszcze lepszy plan dla Ciebie.
Jak już lecisz do Wenecji to zarezerwuj sobie jeden dzień w Weronie (serio byłoby głupio jakbyś tego nie zrobił bo Werona jest mega). Wieczór wcześniej włącz Romeo i Julia z Leonardem di Caprio, nastepnie zwiedzajcie stare miasto, idźcie koniecznie pod balkon Julii poróbcie se zdjęcia i z powrotem do hotelu (σ ͜ʖσ)
arinkao - @Bitszkopt: Mam jeszcze lepszy plan dla Ciebie. 
Jak już lecisz do Wenecji ...

źródło: Werona-Julia-balkon-Malinowska-3-725x1024

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@arinkao: Haha, ciekawy plan ale szczerze nie brałem pod uwagę Werony. Malutkie miasteczko, z tego co pamiętam, to dużo ludzi (szczególnie pod balkonem). Jutro jedziemy do Wenecji i zobaczę jak wyjdzie czasowo, może wynajmę auto i podjedziemy na parę godzin żeby zobaczyła jak najwięcej.
  • Odpowiedz
Nie mam ani jednego polskiego znajomego, który żyłby na zbliżonym poziomie jako student xD


@Bitszkopt: zestalkowałem Cie do początku 2023r i na podstawie postu gdzie chciałeś kupć3 biurka elektrycznie regulowane musisz byc programista 15k ( już 20k) xD + znalazłem post #programista15k gdzie się wypowiadałeś xD

Z tego postu wynikało, że jeszcze w marcu 2023 byłeś sam i 7 miechó później już planujesz ise oświadczyć Taiwance ? Szybko w sumie. Po
  • Odpowiedz
  • 0
@wuwuzela1: o choliera, lepiej uważać na tym wypoku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
biurka kupowałem ale nie dla mnie tylko dla programistów. Poza prowadzeniem swoich projektów nie siedzę w kodzie, są lepsi ode mnie ale coś nie coś potrafię.

Na trzecim spotkaniu pojechaliśmy na krótką wycieczkę, a na czwartym spotkaniu na wspólne wakacje. Zaczęliśmy pomieszkiwać w zasadzie od razu. Tzn. trochę ona u mnie bo się budowałem, trochę
  • Odpowiedz
obok szpitala i miała bliżej do pracy


@Bitszkopt: To juz była na stażu ?

Mam fajnie poukładane życie, pewną przyszłość i mogę się skupić na budowaniu rodziny dlatego nie chciałem się bawić bo mam inne priorytety.


@Bitszkopt: Zgaduje, że jesteś w okolicy 35l a różowa 26. ;-)

biurka kupowałem ale nie dla mnie tylko dla programistów. Poza prowadzeniem swoich projektów nie siedzę w kodzie, są lepsi ode mnie ale coś
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: subtelenie zalecam uważać i nie trollować, a tym bardziej nie robić kompilacji na ślub. Też nie miałam kija w dupie a doszło do momentu dużej frustracji.
Ja kierowałam się sercem, niebieski był idealistą że wszystko ma być idealnie - od czasu jak zaplanował się zaręczyć (bylismy ze soba dwa lata) do czasu tej idealnej okazji minęło 3 lata.
Autentycznie po 4 chcialam odejsc bo bylam pewna ze sie mna bawi
  • Odpowiedz
  • 1
@zimno_mi: Nie wszystko na wykopie jest na serio. Chciałem z nudów wygenerować gównoburzę xD
Ale swoją drogą zastanawiam się jak zrobić coś ciekawego. U nich w kulturze popularne jest robienie jakichś kompilacji zaręczynowych, które później się ogląda na ślubie. Albo robi sesje przedślubne i ozdabia zdjęcia.
Realizuję kilka pomysłów, które zaskoczą wszystkich gości a przede wszystkim ją ale chcę to zrobić tak, żeby zapamiętała to na długo. Nawet ją samą zaangażowałem
  • Odpowiedz