Wpis z mikrobloga

Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jednak nie xD 


Lecimy teraz do Paryża, później do Mediolanu, Wenecji. Czyli do najbardziej oklepanych miejsc na zaręczyny i zasłyszałem jej rozmowy z koleżankami bo myślała, że nie zrozumiem wszystkiego po kińsku. Plotkowały, że wszystko wskazuje na to, że się tam oświadczę. Szczególnie, że jakiś czas temu coś tam rozmawialiśmy o tym jak w innym miejscu uklęknąłem aby zawiązać sznurówkę xD 


I teraz mam taki plan #!$%@? sprytny, żeby zabierać ją na jakieś fajne kolacje w miejscach gdzie ludzie często się oświadczają i ostatecznie do niczego nie dojdzie xD.
Myślałem nawet, żeby nagrać reakcje i zrobić z tego kompilację do filmu na ślub (w przyszłym roku). Różowa nie ma kija w dupie i się nie obrazi a nawet wyszłoby z tego coś śmiesznego ale cały czas się gryzę xD 


Za miesiąc lecimy na #tajwan i będziemy spać kilka nocy u jej rodziców ale jak się przypadkowo dowiedzą o nieudanych zaręczynach to mogliby to wziąć śmiertelnie poważnie (szczególnie mama, która jest bardziej tradycyjna).
Swoją drogą trzymajcie kciuki bo nie wiem czego się spodziewać i to będzie nasze pierwsze starcie bitszkopt vs teście. 



A oficjalne włożenie pierścienia na palca planowane jest na Tajwanie albo w styczniu w Japonii. Później samotny trip do Tajlandii i Kambodży i w końcu tajwańskie weselicho.

#zwiazki #rozowepaski #heheszki #slub #niebieskiepaski
Bitszkopt - Tl;dr: Różowa myśli, że się oświadczę teraz na wspólnym wyjeździe ale jed...

źródło: Img_4360

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@Bitszkopt:
Trzeba być niezłym #!$%@?, żeby manipulować własną partnerką i jeszcze relacjonować to na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Nie chcesz się żenić to jej to otwarcie powiedz, a nie bawisz się w jakieś gierki rodem z "ukryta kamera".
  • Odpowiedz
wiec moga wysylac bo nic zlego o niej nie pisze.


@Bitszkopt: źle może nie piszesz, ale mogłaby się przypadkiem dowiedzieć o Twoim planie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

swoją drogą, chce Ci się w taki coś bawić? Gdzie zamierzasz trzymać kamerkę i w jakim momencie włączyć? Jak wstaniecie od stolika czy zamierzasz kilka razy symulować oświadczyny (jak ze sznurówką)?
Mnie by to męczyło, że wyjazd mam układać pod
  • Odpowiedz
  • 0
jakie są różowe z Tajwanu? Polecasz


@lewniesprzymierzasiezkojotem: Są plusy i minusy. Ogólnie in plus, kobiece, radosne, nie robią dram, mądre, ładne. Mocno hipergamiczne bo patrzą na wzrost, portfel, status, wykształcenie ale mówią o tym jasno i taka bezpośredniość jest spoko. Wymagają dużo ale jak potrafisz zapewnić fajne życie, to mocno się odwdzięczają. Są jak mamunia i siostrunia czyli tradycyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°), liczą się ze zdaniem
  • Odpowiedz
  • 0
azjatki nawet jak ogolą tzipę to maja czarną fuj


@dean_corso: u mojej różowej nic nie rośnie ani pod pachami ani na dole, nóg też nie musi golić bo nie rośnie jej zarost.
To akurat jest duży plus bo oszczędza dużo czasu, no i jak się spoci to nie śmierdzi. W sumie to zazdroszczę bo czasem nie chce mi się golić, a po siłowni zawsze muszę brać prysznic xD
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: mi by było trochę przykro szczerze mówiąc. Ogólnie też uważam że nie mam kija w dupie i dużo śmieszków sobie robimy z mężem, ale takie coś jednak by mi siedziało w głowie. Ano i w sumie to pewnie bym na drugiej kolacji po prostu spytała co on odwala i czy się ofwiadvza czy nie xD
  • Odpowiedz
@Bitszkopt Zrób w nieoczekiwanym przez nią momencie po prostu. Ja zrobiłem to między rocznicą poznania się, a rocznicą bycia razem. Spodziewała się którejś z tych dat (były blisko siebie), a ja pyk, pomiędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Limonene: Jakbym wiedział, że będzie jej przykro to bym nie pomyślał. Sama zaczęła śmieszkować z takiej akcji jak ostatnio gadaliśmy. Koleżanki ją nakręcają, że próbuję ją zmylić ale powiedziałem jasno, że doczeka się ale na innym kontynencie bo już mam fajny pomysł.

@Biebrzanski_Ghul: będzie w nieoczekiwanym momencie ale nie teraz. Ona o tym wie ale może myśli, że ją zaskoczę i wyskoczę teraz xD

to ile ona ma lat 10?
  • Odpowiedz