Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, Floyd mayweather wygrałby z Tyburskim w małych rękawicach w boksie? XD serio mnie to ciekawi, jakbyście mieli darmowe 1000 zł ale musielibyście obstawić na jedną z tych dwóch osób to na kogo? Boks małe rękawice.
#famemma #highleague #primemma #boks

Na kogo byś obstawil

  • Floyd 61.3% (196)
  • Tyburski 38.8% (124)

Oddanych głosów: 320

  • 11
  • 0
@inpevx: #!$%@? smiechlem poteznie po zdaniu ,,,co #!$%@?łeś z tą ankietą” XDDD ale chodzi mi o to że Floyd całe życie jest przyzwyczajony do rękawic bokserskich, nie umiałby się bronić tak dobrze etc
@Oskaros: Zobacz sobie walkę 45 Floyda z Loganem Paulem, który nic nie był w stanie mu zrobić. Co prawda to były duże rękawice.
Pytanie też o którym Floydzie piszesz, bo gość obecnie ma 46-47 lat? to też sporo zmienia.
  • 1
@kerri: właśnie o aktualnym Floydzie, uważam że w dużych rękawicach Tyburski bez żadnych szans bo przegrałby na punkty ale myślę że małe rękawice to ogromny game changer przy tej różnicy gabarytów etc. Plus Floyd słynie z defensywy a małe rękawice by mu ja odebrały
właśnie o aktualnym Floydzie, uważam że w dużych rękawicach Tyburski bez żadnych szans bo przegrałby na punkty ale myślę że małe rękawice to ogromny game changer przy tej różnicy gabarytów etc. Plus Floyd słynie z defensywy a małe rękawice by mu ja odebrały


@Oskaros: Floyd swoją defensywę opierał na unikach i odchyleniach. Zresztą o czym my tu gadamy. Tyburski bez szans, chyba, że przy przychylnych sędziach dostałby punkty za wiatraki w
Spokojnie w wieku 47 Floyd robi Tyburski przez ko w małych rękawicach. Gość jak Floyd widzi każdy cios takiego amatora, pokazał to dziś Jackoewicz a był on w boksie 5 klas nizej od Floyda ktory oprocz genialnej defensyw potrafił równie genialnie boksować z kontry podsumowując robi głupka z każdego freaka nawet w wieku 50 lat rękawice nic tu nie zmieniają