Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam. Postanowiłem wrzucić w giełdę moje oszczędności. Planowo miałem kupić za to mieszkanie ale ceny wystrzeliły za bardzo a moje zarobki już nie nadążają za tym wzrostem więc odpuszczam. W tamtym tygodniu kupiłem 2k akcji Orlenu. Mam jeszcze wolne 200k do wrzucenia. Zastanawiam się czy dalej zbierać Orlen jak spadnie czy może coś innego? Interesuje mnie tylko polska giełda bo wyceny raczej realne niż te zza oceanem. #gielda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@mirko_anonim: niby oczywisty bait, ale ja bardzo dobrze wiem że są tego typu głupi ludzie co potrafią całe oszczędności życia wpakować w jakąś inwestycję, nie mając o tym kompletnie pojęcia, nic się nie edukując - i to jeszcze nie 10% kapitału tylko all in

niech giną, kupuj ten Orlen na pewno będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wersalski_kasztaniQ: Nawet jeśli nie będzie finansował programów socjalnych to będą go doić w inny sposób. Tusk już wspomniał o nadzwyczajnych zyskach, niskich marżach w imię dobra ludzi czy finansowaniu transformacji. Nie wiemy jak się zakończy sprawa prywatyzacji czy rozbicia Orlenu, choć tutaj raczej nic nie wskórają. Na sam koniec wymiana kadr na niby bardziej wykwalifikowane, ale chyba wszyscy wiemy jak to się skończy: https://wykop.pl/wpis/73340037/kto-bedzie-nowym-sasinem-sa-juz-jakies-opcje-gajew. Osobiście sprzedałem i liczę na odkupienie