Wpis z mikrobloga

Plusują przeciwnicy palenia. Najgorszy możliwy nałóg, ponieważ ma bezpośrednie przełożenie na zdrowie osób postronnych i angażuje je w ten cały śmierdzący proceder. Oni są gorsi od narkomanów. Gdy ćpun daje sobie w żyłę, to nie obrywam jego porcją heroiny. Gdy przechodzi obok mnie palący, to mimowolnie jestem narażony na wdychanie tej trucizny i bierne palenie (w USA ginie przez to 50k ludzi rocznie). Oczywiście palacz spyta "Hej, gdzie moja wolność". A ja odpowiadam, Hej a gdzie MOJA wolność do spokojnego przejścia przez chodnik bez wyprzedzania palacza, aby nie wdychać trucizny? Albo jak stoję w korku i kierowca przede mną odkręca szybę na szybki dymek a ja to wszystko muszę wdychać? Palacze, zróbcie sobie jakieś miejsca odosobnienia, coś jak budki telefoniczne, że tam sobie wchodzicie i kopcicie nawet godzinę, ale zostawcie przestrzeń publiczną wolną od swojego paskudnego uzależnienia mającego wpływ na moje życie.
#zdrowie #oswiadczenie #dziendobry
Pobierz Ryneczek - Plusują przeciwnicy palenia. Najgorszy możliwy nałóg, ponieważ ma bezpośre...
źródło: pln
  • 203
@Ryneczek:
Też nie lubię palaczy! Ale bądźmy szczerzy, masa przestęp jest wynikiem alkoholu i innych narkotyków. Także to nie jest tak, że alkus czy ćpun Ci niczego złego nie robi.
@Ryneczek:

Albo jak stoję w korku i kierowca przede mną odkręca szybę na szybki dymek a ja to wszystko muszę wdychać?


A jak idę chodnikiem to muszę słuchać twojego i setek innych aut i wdychać ich spaliny? Kierowcy, znajdźcie sobie jakieś miejsce na uboczu i tam produkujcie hałas i spaliny.
Albo jak stoję w korku i kierowca przede mną odkręca szybę na szybki dymek a ja to wszystko muszę wdychać?


@Ryneczek: rozumiem że spaliny nie są problemem? Czemu ja jako pieszy muszę wdychać smród z twojego 20letniego diesla którym pchasz się do centrum?
Oni są gorsi od narkomanów.


@Ryneczek: to mógł powiedzieć tylko człowiek zamknięty w swojej bańce XD Dawaj zrobimy eksperyment, ja zamknę się w pokoju z nałogowym palaczem, a Ty z gościem uzależnionym od hery na głodzie. Ja może zostanę zwyzywany, ale nie wiem czy ty wyjdziesz żywy ze swojego pokoju XD
A tak #!$%@? ...palacze źli .. oh jacy oni są źli
Jeb ac alko jeb ac dragi przemoc i inne gówna tego świata #!$%@? ekoteroryzm i inne
Czy ja.wam zaglądam do talerza czy do łóżka czy do czego kolwiek innego
Pale bo chce i to mój wybór.
Rozumem że może to #!$%@?ć i nie pale w knajpach czy pracy, wychodzę na zewnątrz ale to dalej zle, trzeba nam narzucić wasze #!$%@? podejście
Ale niepalący mają #!$%@? w palaczy.


@fornson23: ale #!$%@?, nigdy nie zapaliłem papierosa. I przeszkadza mi mocno, to jest po prostu smród którego nie da się wytrzymać już pomijając to, że po dłuższej chwili wdychania tego zaczyna kręcić mi się w głowie jak i zaczynam się krztusić.
@fornson23 nigdy przez cale ponad 30-letnie życie nie zapaliłam papierosa ani nawet fajki wodnej. Zapach tytoniu powoduje u mnie mdłości lub kaszel. Ja bym zakazała klasycznych papierosów i wymusiła palenie elektryków
@Ryneczek: dlatego mam nadzieje ze przyjmą w koncu prawo jak w Nowej zelandii gdzie zakazano sprzedazy papierosow od ktoregos rocznika, reszta i tak wymrze na raka płuc wiec predzej czy pozniej bedzie calkowity zakaz
@Ryneczek: #!$%@?. Najgorsze jest ćpanie i palenie maryśki i tego innego szitu. Delikwent po 10 latach staje się nie do zniesienia. Śmierdzi, lagi coraz większe, nie pogadasz na poziomie, wiecznie mu brakuje hajsu, działa w slowmo no i zawsze mówi, żeby palić i ćpać to gówno bo nie widzi w tym nic złego.