Wpis z mikrobloga

Zróbcie już ta aborcję do 12 tygodnia i po sprawie, tak jest w całej Unii prawie. Po co znowu się żreć o takie bzdety jak tu trzeba państwo do kupy poskładać i odbudować relacje ze wszystkimi sojusznikami.

Katoliccy fanatycy zawsze mają wyjście: po prostu nie robić sobie aborcji xD bo to nie tak, że biegają lewackie bojówki i ładują baby w ciąży na nosze siłą. Chociaż tvpis mógł to wam tak przedstawić.

#aborcja #wybory
  • 138
Katoliccy fanatycy zawsze mają wyjście: po


@Antorus: Nie o to chodzi w religii katolickiej żeby samemu ją stosować, tylko żeby zmuszać innych do jej stosowania dookoła.
Mam nadzieję że już się modliłeś za obolałych i zawstydzonych księży xD
@Antorus: wystarczy też nie zachodzić w ciążę jak się nie chce dziecka a nie je zabijać XD kobiety są takie głupie czy tylko Ty? XD
Poza tym dziecko nie jest tylko kobiety bo w takim samym stopniu faceta więc dlaczego tylko one mają decydować to tym czy mi dziecko zabije? XD
wystarczy też nie zachodzić w ciążę jak się nie chce dziecka a nie je zabijać XD kobiety są takie głupie czy tylko Ty? XD


antykoncepcja zawodzi, zwłaszcza mechaniczna. a sterylka w tym gówno kraju jest dla kobiet zabroniona.

Poza tym dziecko nie jest tylko kobiety bo w takim samym stopniu faceta więc dlaczego tylko one mają decydować to tym czy mi dziecko zabije? XD


bo siedzi w jej piździe. zamykam temat.

@
@Antorus: do 12 tygodnia ale chyba w ekstremalnych przypadkach/zagrożenie życia? Co to ku**a ma być za robota jak laska swojej głupiej tzipy nie potrafi w ryzach utrzymać? Kołki osinowe kupić i szorować lufty. Zwierzęta się kastruje bo są za głupie żeby wiedzieć że może z tego być ciąża. Ludzie widzę są na tym samym poziomie. To może tutaj podobne rozwiązanie dla tych którzy nie mają zamiaru ponosić odpowiedzialności? Zabieg farmakologiczny i
Może być bezpłatna z powodu gwałtu, albo wad płodu. Inaczej niech płacą, jeśli im zależy. Już to robią zagranicą, a budżet też to trochę wzbogaci. Co do racji moralnej aborcji, ja osobiście mam mieszane uczucia, ale kim ja jestem, żeby komuś innemu tego zabraniać. To wasze dziecko, wasz wybór i nieważne co wybierzecie, jakieś konsekwencje z tego będą. Obrońcy zakazu aborcji będą ganiać z widłami, że to jest niezgodne z religią itp.
@Antorus: ateistyczni fanatycy sprawę grzeją przecież jak potrzebują to środki farmakologiczne zaden problem zamowic a wyjechac tez nie duzy problem to walcza do prawa dla jakiejs patologi co jej nie stac na tak rzadka sytuacje i z tego powodu wszyscy cierpia... bo zamiast zajac sie powaznymi sprawami to jakies brzydkie stare babska krzycza o aborcji co im jest potrzebna jak swini morze chryste
@szuineg: Odnośnie pierwszej części - niezły fikołek. Nie, legalizacja dobrowolnej aborcji nie zwiększy dzietności, czego przykład masz na zachodzie.

Nie wspominam o oczywistych aspektach gdy płód jest uszkodzony, chory, wtedy aborcją powinna być obowiązkowa, po co pozwalać przychodzić na świat komuś kto nie skorzysta z życia i będzie cierpiał.

A tutaj - pełna zgoda.
@kamil150794 fikołek? Robiłeś kiedyś aborcję? Byłeś z kimś żeby ją zrobić? Czytałeś jakieś opracowania na ten temat?
No a ja byłem i na 10 kobiet w gabinecie (wszystkie polki) 9 płakały po i widać było że nie chciały tego robić. Tylko jedna była typu, hehe ja to już drugi raz hehehe, jak będzie trzeba to i trzeci przyjadę.
niby tak, ale po co wydawać pieniądze na referendum skoro wola suwerena jest jasna


@Idaho59: Po #!$%@? wybory jak są sondaże XD Ty naprawdę jesteś tak głupi?