Wpis z mikrobloga

Poszedłem samemu dzisiaj oddać wniosek o orzeczenie do zespołu. Strasznie się stresowałem, bo stwierdziłem, że zapiszę swoje zmartwienie w formie vloga. Beka z typa. Ale jakoś da radę i da się zrozumieć. Dałem radę i chyba troche mi pomogło skupianie się na mówieniu, bo nie myślałem o tym, co złego może mnie spotkać szedł na miejsce.
Potem poszedłem do sklepu i pierwszy raz sam w nim, kupiłem tusz do drukarki. Pan sprzedawca trochę się zaśmiał, bo wczoraj też kupowałem tusz, ale zły wziąłem.

Mówienie przy ludziach było bardzo, bardzo stresujące. Jestem jednak tak zdesperowany, że wszystkiego się chwytam, byle by mieć szansę na nie pójście do zwykłego kołchozu.

Reszta na filmie. Zdrówka. ()

#qewnakwadracie ##!$%@? #fobiaspoleczna #asperger #przegryw
@zielonykszak @PrawaRenka
qew12 - Poszedłem samemu dzisiaj oddać wniosek o orzeczenie do zespołu. Strasznie się...
  • 28
@Juzef_z_Ortografu: gębę pokazałem chyba dwa lata temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak nie mam nic do stracenia i jestem bardzo zdesperowany
Zobaczymy co dalej ze spierdovlogiem, ale forma może być różna. Przemyślenia w domu, przeżycia, opisywanie czego się boję, no i radzenie sobie na żywo