Wpis z mikrobloga

@LifeReboot może dzieciakom albo komuś w trudnej sytuacji materialnej rzeczywiście nie opłaca się tego premium wykupować. To jest mentalność typu nie pójdę do kina bo za rok będzie za darmo w tv albo na torrencie. Sam kiedyś używałem ublocka i dobrze to działało. Ale wtedy korzystałem z YT głównie na kompie. Natomiast mając konto na tv i kilku innych urządzeniach nie wyobrażam sobie słuchania ciągle tych reklam lub zabawy z ciągle zacinającymi
@LifeReboot: ale to może i twórcom sra do ryja - mi, jako konsumentowi, który otrzymuje te treści prawie za darmo, a jedynym kosztem było oglądanie reklam, to opłaca mi się płacić parę zł aby tych reklam nie oglądać. uczyciwy deal. Ale Ty rób sobie jak chcesz, przynajmniej będziesz mógł opowiadać ludziom, że nie obejrzysz filmiku na YT bo nie lubisz jak ktoś sra Ci do ryja. Wszyscy pewnie będą czuli wielki
@LifeReboot: Dostawca internetu też sra ci do ryja skoro płacisz za dostęp do niego a mógłby być za darmo i wyświetlać reklamy na kompie które byś sobie zablokował adblockiem. Niestety przez takich ludzi nie możemy mieć fajnych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rozumiem, że w kinie 100% dochodu z danego tytułu idzie na wartościowe cele? W kinie wszystko, co jest nam przekazywane jest potwierdzone przez jakiś instytut? Gdzieś to ktoś sprawdza? Chyba ktoś Ci jakieś pierdoły wmawiał całe życie i zgrywasz elitę :)


@msy: Coś sie przypieprzył do tego kina. Mam Ci teraz tabelki rozpisywać kto ile na czym zarabia?

Ty wolisz płacić za youtube ja nie, bo uważam, że nie ma tam
Ty wolisz płacić za youtube ja nie, bo uważam, że nie ma tam dla mnie na tyle wartosciowej treści a jeżeli mam płacić to wolę gdzie indziej.


@enten: rozumiem, że w związku tym zdecydowałeś się, że nie będziesz korzystał z tej platformy? W takim razie po co tutaj odpisujesz? Wątek nie odnosi się w żaden sposób do Ciebie.
@enten: tak, poproszę. Przypieprzyłeś się, że youtube to niemal wyłącznie patocontent i jego wspieranie to odpowiadam, że to nie prawda. Jeśli chcesz, by nikt nie kontrował Twoich opinii w internecie to może po prostu nie pisz w internecie i idź sobie do tego teatru czy kina :)
@Czerwony_jak_WIG20: Jak teraz YT podniesie się po tej wielkiej stracie XD Jak się nie podoba regulamin serwisu to nie wchodź na ten serwis i tyle XD Jak mi się nie podoba polityka jakiejś firmy to nie korzystam z jej produktu i koniec.
Tak jak inni zauważyli, google ma w tej chwili monopol na filmy w internecie w postaci youtube i może dyktować warunki. Jak bolą kogoś reklamy niech wykupi premium. Premka
nawet nie da sie pobrać filmu jako .mp4 tylko zapisać w apce


@BiauekRemover: rozwinąłbyś? Widziałem opcję, że jak ma się premium to można film pobrać.
Czyli to nie jest pobranie do pliku na swojego kompa?
@Krupier: też używam AdGuard od dawna (tzn. mam ich DNS ustawione) ale jako, że YouTube serwuje reklamy z tej samej domeny co normalne treści to AdGuard ich nie blokował. Także korzystam jednocześnie z Revanced na telefonie oraz uBlock na kompie.

Na TV, które ma net z routera z DNS AdGuarda nadal są reklamy na YouTube.