Wpis z mikrobloga

@azer:

@robert-mackowski: 1.52.2? taką mi pokazuję ostatnią wersję ale jest ona z 22 września a mi youtube się dzisiaj pruł o nią.


tak, uBlock Origin 1.52.2, dzisiaj aktualizowałem filtry. FF w wersji 115.3.1esr (32-bit).
Mam włączone domyślne filtry i do tego filtr regionalny na PL.
Dzisiaj YouTube mi krzyczał, że już ileś tam odtworzeń miałem z adblockiem i że koniec. Wtedy dałem aktualizacje filtrów i po odswiezeniu nagle działa
@Krupier:

DNS nie poblokuje wszystkiego tak jak apka z filtrami.


No to pewnie stąd inaczej to u Ciebie działa.
Nie używam apki tylko DNS. A tak to mam uBlocka oraz ReVanced konktretnie dla YouTube, bo DNS adguarda większość reklam z innych apek/stron wycina całkiem skutecznie.

Na tv jest Smart tube next.

Ale nie na LG, który ma własny OS.


Dodam, że całkiem fajny OS ale to nie jest Android.
Support Smart
Pobierz szpongiel - @Krupier: 
DNS nie poblokuje wszystkiego tak jak apka z filtrami.

No to ...
źródło: upload_f6ab10668ea7793f099108f2b2230406
@dzieju41: dziwne, u mnie działa cast z ReVanced na TV.
Ale jeden TV (z kilku) w domu u rodziny też się nie wyszukuje i muszę łączyć poprzez wpisanie kodu z TV. Wtedy dopiero działa - spróbuj może tak.
skoro to jest gówno, po co co korzystacie i płaczecie, że to gówno?


@vartan: serwis i korporcja za nim stojąca to gówno ale treści są tam również cenne/fajne, a przecież nie tworzone przez gównianą korporację, która rzuca kłody pod nogi, więc ludzie korzystają dla tych treści. Czego nie kumasz?
NO ALE WEDŁUG WYKOPKÓW WARTOŚĆ INTELEKTUALNA NIE MOŻE BYĆ WYCENIANA BO NIE JEST FIZYCZNA XD


@V3ntu: synek, ale co ty za przeproszeniem #!$%@?.
Ta własność intelektualna nie należy do korporacji dostarczającej usługę streamingu, tylko do twórców, z ruchania i cenzurowania których korporacja jest przecież znana.

Także już nie wymyślaj, że jak się zapłaci korporacji posiadającej miliardy, to się niby płaci za własność intelektualną, którą się konsumuje.
synek, ale co ty za przeproszeniem #!$%@?. Ta własność intelektualna nie należy do korporacji dostarczającej usługę streamingu, tylko do twórców, z ruchania i cenzurowania których korporacja jest przecież znana. Także już nie wymyślaj, że jak się zapłaci korporacji posiadającej miliardy, to się niby płaci za własność intelektualną, którą się konsumuje.


@szpongiel: Typie co ty gadasz XD
Osoby żyjące z youtube dostają dany % z oglądania reklam bądź jak masz premium z
Ludzie, którzy płacą za premium to ci ludzie, dzięki którym nie możemy mieć fajnych rzeczy.


@LifeReboot: Czyli na reklamach mają nie zarabiać, ale kilku złotych za rok oglądania patomma też nie zapłacisz?
@szpongiel: Chromecast tak nie działa, to jest zewnętrzne urządzenie podłączane do telewizora przez USB, konfigurowane w sieci WiFi, na ekranie w momencie nazwijmy to synchronizacji wyświetla aplikację, którą połączyliśmy z siecią wifi. Nie uzyska się kodu TV. Z tym kodem znam ale to musiałby być telewizor z androidem.
Tymczasem zwrócę uwagę, że się wypowiadasz w nieswoim imieniu, więc odsyłam do wpisu:


@szpongiel: Tak, bo jest jeden twórca n youtube i tylko on ma prawo dyktować jak to wygląda XD inni twórcy nie istnieją.
Sam pracuje jako programista i sam zarabiam z procentu od pobrania i kupna mojej aplikacji. I tak, platforma na której udostępniam apke pobiera prowizje od zakupu ale bez niej dowiedziałoby się o niej parę osób. Na
@szpongiel nie kumam tego, dlaczego korporacja jest zła, skoro fajne filmy ma i dlaczego wspierasz ich poprzez używanie?

Jesteś zwykła cebula, biedak, którego na 1 pln nie stać na miesiąc. Gorszy niż madka polka. Biedak, burak, rzymianin. Nie wiem jak lepiej to ująć.

"Ja chcę oglądać, ale ZA DARMO BO WY ŹLI". No jak dzieciak.