Wpis z mikrobloga

@Deska_o0

>Chcesz obejrzeć filmy wrzucane z początków istnienia kanału czyli włączyć sortowanie "od najstarszych"? #!$%@? ci w dupę nawet jak nam zapłacisz. XD


@Krupier: coś ci się pomyliło, opcja działa, aż sprawdziłem przed chwilą czy wyłączyli


Jw. Widocznie włączyli ponownie po fali negatywnych komentarzy.
  • Odpowiedz
  • 18
@paul772

#!$%@? to kogo obchodzi czy ci się reklamy podobają czy nie, albo placisz albo jestes złodziejem. Jak ci nie pasuje płacenie to idź do lasu i tam se zamieszkaj.


Jak w telewizji reklamy przełączam to też jestem złodziejem?
  • Odpowiedz
@LifeReboot: xD co ty bredzisz, na yt jest praktycznie wszystko, piszesz jakbyś miał zapłacić za to conajmniej 100zł miesięcznie i jakby ci się to należało, a to 24ziko miesięcznie, więc nawet ciężko za to flaszke kupić. Rozumiem, że wszystkie inne serwisy cisniesz też na lewo.
  • Odpowiedz
Mam takie samo podejście jak się nie da czegoś obejśc to olewam temat :P
Diablo 3 - 250zł około na premierę, cena abstrakcyjna. Poczekałem pół roku ściągnałem wersję na swticha z emulatorem i tak ograłem :D
Wyjście do kina bilet ~20zł za film no jeszcze spoko ale 25zł za popcorn ? Chyba kogoś #!$%@?ło. Więc wnosze swój popcorn i colę w plecaku. Polecam go upiec w domu i zawinąć w folię aluminiową jeszcze ciepły będzie nawet po1h).
Muzyka ? - Nawet jak płacisz za Spotify to Ci mogą wyłączyć albumy no im się umowa skończy więc lepiej wgrać sobie na telefon co się chce by zawsze mieć dostęp lub własny serwer z muzyką postawić (jellyfin)

Wszystko co jest na subksrybcjach - dzisiaj masz dostęp później nie, opłaty mogą się zwiększyć. Wszyscy chcą Cię wycyckać z ostatniego grosza a w Polsce dujżo osób zarabia 3500-4500zł na rękę to ską wziąć kasę na te rzeczy ? Trzeba kombinować.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.