Wpis z mikrobloga

@Ilirian

Najpierw google wcisneło gówno shorty, potem upośledziło wyszukiwarkę, potem obniżyło bitrate, potem zabrało łapki w dół, potem zabrało stronę główną (wystarczy dać się śledzić by to włączyć xD) a teraz jęczy że są okradani i musimy włączyć reklamy.


Dodaj jeszcze usunięcie tak podstawowej opcji jak sortowanie filmów na kanałach.

Chcesz obejrzeć filmy wrzucane z początków istnienia kanału czyli włączyć sortowanie "od najstarszych"? #!$%@? ci w dupę nawet jak nam zapłacisz. XD
@Czerwony_jak_WIG20: Ale powiedzcie mi skąd to się bieżę, takie kur...a mać zachowanie niegodne robaka. Ktoś tworzy platformę, promuje, płaci podatki, pracowników utrzymuję to a wy nie chcecie poświecić nawet chwili na reklamę, wam nie tylko za darmo się należy ale i firma ma wam płacić aby Pan zachciał oglądać, materiał. Do sklepu jak idziecie i jest zamknięte, to włam i też bierzecie za free bo przecież zamknięte drzwi "trzeba obejść"
Chcesz obejrzeć filmy wrzucane z początków istnienia kanału czyli włączyć sortowanie "od najstarszych"? #!$%@? ci w dupę nawet jak nam zapłacisz. XD


@Krupier: coś ci się pomyliło, opcja działa, aż sprawdziłem przed chwilą czy wyłączyli
@Sprus: #!$%@? to kogo obchodzi czy ci się reklamy podobają czy nie, albo placisz albo jestes złodziejem. Jak ci nie pasuje płacenie to idź do lasu i tam se zamieszkaj.