Wpis z mikrobloga

@Nowy_Leszek: Ublock pomoże, a dla pewności wrzuć jeszcze to w "Moje filtry":

youtube.com##+js(set, yt.config.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)
youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)
youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.rawplayer_response.adPlacements, [])
youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)
  • Odpowiedz
youtube.com##+js(set, yt.config.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)

youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)

youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.rawplayer_response.adPlacements, [])

youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)


@MarcusSinus: testujemy
  • Odpowiedz
  • 0
youtube.com##+js(set, yt.config.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)

youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)

youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.rawplayer_response.adPlacements, [])

youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)


@MarcusSinus: siema, dzięki za szybką odpowiedź, ale gdzie są te "moje filtry"? sorry za indolencję XD
  • Odpowiedz
@Nowy_Leszek: Jak pobierzesz uBlocka, to wejdź w ustawienia -> Moje filtry są górze, jako trzecia opcja :)
Ja osobiście przesiadłem się na Firefoxa po informacji o blokowaniu adblocków na chromiumowych przeglądarkach i polecam serdecznie, nie mam żadnych reklam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
youtube.com##+js(set, yt.config.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)

youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)

youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.rawplayer_response.adPlacements, [])

youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)


@MarcusSinus: a masz moze na gazete.pl by zablokowac okienko o blokowaniu reklam?:) albo w sumie chyba patrze ze ubloick domyslnie blokuje. adblock nie blokowal
  • Odpowiedz
@Nowy_Leszek: działam na brave od 3-4 lat nigdy nie było problemu, na yt siedzę dziennie około 4 godzin, bez reklam i blokowania :) ps. przetestuj sobie mobilną apkę możesz yt słuchać z wyłączonym ekranem no i kasę zarabiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KwadratPolski: Brave używa ad blocka bazowanego na kodzie uBlock Origin i jego filtrów.

A swoją drogą ja używam Firefoksa z uBO ale bez żadnych kombinacji i też nie mam żadnych problemów. Po prostu szczęście, że mnie jeszcze YT nie wylosował do testów
  • Odpowiedz
@Nowy_Leszek: Pobierz wtyczkę Tweaks for youtube następnie wejdź w appereance & other features, na samym dole włącz opcje Auto-Skip ADS i w "Auto skip ads zaznacz 0s. Polecam dodać jeszcze do przeglądarki AdGuard, póki co działa u mnie jak złoto
  • Odpowiedz