Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: śmieszne, że ludzie, którzy uważali się za grupę ludzi o liberalnych, wolnorynkowych poglądach, cieszą się z obecności w sejmie jakiejś katozamordystki z Ordo Iuris z listy narodowych socjalistów, która jedyne z czego słynie to obrona krzyża i darcia mordy pod klinikami aborcyjnymi z bandą innych nawiedzonych npc, jaki upadek wyborców Korwina XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: zabawne, jak odszedł Dziambor z Sośnierzem z Konfy i utworzyli Wolnościowców to tak samo Lestko ich chwalił i tak samo sorek go wyzywał od pedolibków XD To co, teraz wleci jeszcze mocniejszy fanatyzm jak po ostatnim zwyzywaniu od pedolibków? XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: W ogóle już zauważyłem, że konfiarze mentalnie "wytłumaczyli" sobie wyrzucenie Korwina z partii. Wcześniej była gimnastyka i piruety w komentarzach jak trzeba było bronić każdej jego debilnej wypowiedzi, a teraz powoli przestawiają się na "no ja to w sumie nigdy nie lubiłem tego starego dziada". Za chwilę Korwin zostanie przeklęty tytułem "lewaka", dokładnie tak jak Dziambior i cykl życia konfederaty wypełni się do ostatniego punktu. Oczywiście jak Korwin wróci z
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: @Kryspin013 zabawne jest to jak bardzo konfederacja została przejęta przez nacjoli. Skrzydło kucowskie tam umiera, a mimo to kuce chętnie głosowały na tę partię.

Myliłem się ogromnie co do Bosaka, którego widziałem na topowym miejscu z list PiS już do tych wyborów. Za 4 lata to już pewniak, bo w międzyczasie powstanie nowa kucowska partia i wracając do korzeni zacznie walczyć z nacjolami, po stronie których zostanie zapewne Memcen xD
  • Odpowiedz
  • 1
@gardzenarodowcami: @Kryspin013 zabawne jest to jak bardzo konfederacja została przejęta przez nacjoli. Skrzydło kucowskie tam umiera, a mimo to kuce chętnie głosowały na tę partię.


Myliłem się ogromnie co do Bosaka, którego widziałem na topowym miejscu z list PiS już do tych wyborów. Za 4 lata to już pewniak, bo w międzyczasie powstanie nowa kucowska partia i wracając do korzeni zacznie walczyć z nacjolami, po stronie których zostanie zapewne Memcen xD
  • Odpowiedz
PiS jest spalony i nie wiem co by się musiało stać by odbudować wizerunek


@Kryspin013: absolutnie się nie zgadzam. Równie "spalony" był w 2007 roku. W sumie nie, był znaaacznie bardziej spalony.
Frekwencja już się nie powtórzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kryspin013: absolutnie się nie zgadzam. Równie "spalony" był w 2007 roku. W sumie nie, był znaaacznie bardziej spalony.

Frekwencja już się nie powtórzy.


@Bover: zobaczymy, na pewno obecne młode pokolenie (dzięki któremu oboalono PiS) nie zapomni rządów pisu
  • Odpowiedz
na pewno obecne młode pokolenie (dzięki któremu oboalono PiS) nie zapomni rządów pisu


@Kryspin013: już to wcześniej gdzieś pisałem: za 5-8 lat przyjdzie do wyborów pokolenie o 180 stopni odwrotnym podejściu, z ciągotkami do "konserwatyzmu".
  • Odpowiedz