Wpis z mikrobloga

@Bohen_chleba: od dawien dawna wiadomo że jedyny słuszny blocker to ublock, ja od lat nie mam reklam.
chociaż zgodnie z tym że niedługo ma najprawdopodobniej wyjść manifest v3 (co można sądzić po wprowadzeniu ublocka lite) polecam przesiadkę na Mozillę.
@Bohen_chleba: uBlock działał super dopóki nie pojawił się ten komunikat. Teraz wystarczy tapermonkey zainstalować do przegladarki a tam juz jest odpowiedni skrypt ktory blokuje ten komunikat :)
@CzarusCC: xD wam się serio chce szukać 30 aplikqcji na roznych urzadsebiach, żeby oszczędzić 20zl/mc?a nawet da sie mniej. Place za yt, dzięki temu mam wszedzie jedna aplikacje, mam yt music wiec nie muszę mieć spotify, działa mi yt na tv, telefonie, łapka i czym sobie jeszcze zamarzę.
Internetu też nie masz, bo w macu jest WiFi za free?
@RafDan: Działa na yt i nie wyskakuje komunikat o tym, ze używasz ablock'a? Po co mam używać płatnego, jak ten który mam (Adblock) działa wyśmienicie na każdej stronie :D

Ale dzieki, może kiedyś sie przydać.
@andrewasos: szukać? to że ty masz problem z technologią i wolisz płacić 20zl za premium to nie jest mój problem, ja używam na tele yt revanced na którego przeszedłem po zwykłym vancedzie, odtwarzanie w tle miałem lata wcześniej niż YouTube o tym i śmiesznym premium+ walce z reklamami pomyślało, nie mówiąc o sponsorblocku i innych bajerach.