Wpis z mikrobloga

Przypominam poprzednie rządy PO-PSL dla smarkaczy co nie znają / jeszcze się nie interesowali, oraz dla tych co zapomnieli:

1) Zarobki były niższe,

2) siła nabywcza średnich zarobków była niższa,

3) nie wspominając o płacy minimalnej poniżej granicy ubóstwa.

4) bezrobocie było znacznie wyższe

5) istniała republika kolesi - Platforma + zaprzyjaźnieni biznesmeni zgarniali całą śmietankę i większość wytworzonego PKB

6) jeśli chodziło o inwestycje gospodarcze lub poprawę warunków bytowych społwczeństwa to cały czas były teksty ,,nie ma pieniędzy" (bo musiało starczyć na to z pkt 5.)

7) budowa i remonty dróg marginalnie małe w porównaniu z rządami PiS

8) zatajane umowy z podmiotami czy to krajowymi czy zagranicznymi (gaz z Rosji)

9) wbrew obietnicom o obniżanie podatków, to podnoszenie ich

10) zawłaszczenie OFE na rzecz ZUS

11) chcieli przyjąć relokowanych nielegalnych imigrantów (nie zdążyli wprowadzić tego w życie).

P.S. Ja osobiście musiałem za PO za chlebem jechać siedzieć do Anglii do zwykłych robót i nie jestem ze wsi zabitej dechami, tylko z miasta wojewódzkiego. Niecały rok po objęciu rządów PiS wróciłem do kraju i mogłem, i zacząłem rozwijać się lepiej na etacie. A teraz? Robię dobre biznesy i się jeszcze bardziej rozwijam.

To były rządy PO-PSL. W rządach z dodaną do tego jeszcze Lewicą tym bardziej nie spodziewam się niczego dobrego dla kraju (ale ja się nie dam złamać).

#wybory #polityka #polska #historia
  • 140
@Eksekk: Nic nie pęknie. Właśnie wykupiłem sobie egzotyczne 5-dniowe wakacje w 3-gwiazdkowym hotelu, aby wyluzować się i podładować baterie przed syfem co narobią i aby nie tracić dobrego humoru. Tylko Polski szkoda...
@Adamfabiarz: chcesz powiedzieć że Polska się rozwijała POMIMO tego pisiorskiego gówna które na nią spływało przez 8 lat. Zapomniałeś wspomnieć o tworzeniu państwowych monopoli za nasze pieniądze, kupowaniu tytułów prasowych żeby siać propagandę, podsłuchiwaniu polityków sędziów i prokuratorów pegazusem, obsadzaniu rodziny z pierdziszewa czy innego Pcimia w państwowych spółkach, rozdawnictwie, zdemolowaniu samorządów, zdemolowaniu edukacji, zdemolowaniu finansów publicznych, zadłużeniu nas i naszych dzieci na lata, rozdawaniu wiz setkom tysięcy ludzi bez weryfikacji.
@Adamfabiarz: rozumiesz ćwoku, że pis przejadł wypracowaną koniunkturę, oraz zadłużył nas na niesłychanym poziomie? Odpowiedzialne rządy tego nie robią dzbanie, bo ich nie interesuje tylko tu i teraz, ale i przyszłosć kraju. No ale lepiej przeżreć pieniadze na socjale i potem durni pisowcy mówią, że "peło mówiło, ze ni byndzie pieniendzy na pincet plus". No i #!$%@? nie było, było za to zadłuzenie i drukareczka...
Pobierz FrasierCrane - @Adamfabiarz: rozumiesz ćwoku, że pis przejadł wypracowaną koniunkturę...
źródło: dc1876f3-1ac0-4243-8623-80b8dfb939bc
@Adamfabiarz: plus uczepiłeś się tych zarobków. Dziś mamy wyższe kupię 2 4paki piwa i już poł stówy nie ma. #!$%@? z tych zarobków jak ceny wysokie. Więc w teorii wyszliśmy na zero. Cieszmy się, że pis został pogoniony i zamknijmy jej ludzi w więzieniu.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no to jest wniosek dla debila


@Murland9794: nie zrozumiałeś, prawda?

Bo należałoby sprawdzić co jest głowna przyczyną wzrostu cen


@Murland9794: sprawdziłeś? Wątpię. Ale zacznij na przykład od porównania kosztów pracy. Od obciążeń pracodawców.

np jest to zwiększona marża


@Murland9794: sprawdziłeś? Wątpię.

Wiem, że czerpiesz wiedzę jedynie z rządowych stron i programów. To widać po "jakości " twoich komentarzy. Ale ktoś ci to musi w końcu powiedzieć... Kompromitujesz się.
Miłego