Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie, wyborcy demokratycznej opozycji, wystarczy, że ci zrobią następujące rzeczy i już mają mój głos na kolejną kadencję:
1. Oczyszczą TVP z Holeckich i Rachoni
2. Zamkną największych wałkarzy, jak np. Obajtek (mam nadzieję, że nie ucieknie do Argentyny lub Izraela)
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji
4. Poprawią stosunki z krajami UE na neutralne i przyjacielskie bo teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi prócz Węgier, nawet Czechami

Więcej mi nic nie trzeba, będę bardzo zadowolony. Myślę, że to nie są duże wymagania.

#wybory #bekazpisu
  • 188
@wiesiu2: Policz sobie ile jest niedziel w roku to ci wyjdzie że masz prawie 2 miesiące dodatkowej pracy w różnych sektorach - bo nie tylko sklepy spożywcze zamknęli. I chcesz mi powiedzieć że dodatkowe 2 miesiące pracy nie przełoży się na wzrost konsumpcji (to raczej na minus), wynagrodzeń i nie zasili budżetu.
@wiesiu2: Wiesiu, nie "skrobanka bez ograniczeń" tylko może niektórzy ludzie chcą, żeby o procedurach medycznych ratujących życie decydowali lekarze, w oparciu o fakty i obecną wiedzę medyczną, a nie:

- banda pastuchów sprzed 2000 lat
- śmiesznie ubrany dziadzio srający do złotych kibli bredzący coś pod nosem 30 lat temu
- fanatycy religijni ze stowarzyszenia o wątpliwym finansowaniu, którzy sami maja problem z stosowaniem się do własnych wytycznych
- były PRL-owski
i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona


@wiesiu2: Widzisz kolego, jak przestaniesz się interesować dziewczynami w formacie jpg tudzież mp4, I znajdziesz sobie normalna partnerkę,to zaczniesz się przejmować problemami dorosłych. M.in tym, że to nie ty a karakan decyduje kiedy masz założyć rodzinę. A jak będą komplikacje, to najważniejsza osoba w twoim życiu "niech ginie!" bo pan bozia i pan karaluch (i
i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: To wolny handel w niedziele nie robi dobrze dla ekonomii? To wolnorynkowe kliniki aborcyjne nie robią dobrze dla ekonomii? xDDD

Takie tłoki jak ty to mam wrażenie, że wolałyby żyć w #!$%@?łku, który im zakazuje wszystko, ale przynajmniej zarabiają 15,000$/miesiąc.
Co z tego, że nie mogliby nic robić skoro pszeciesz by
i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: dlatego jedyna merytoryczna i myśląca o gospodarce partia kończącej (zakończonej?) kadencji sejmu, cytując jej lidera, jak mniemam bardzo z tego dumnego, kolegę Krzysztofa Bosaka: "jest jedynym klubem/kołem w Sejmie, którego 100% posłów podpisało się pod wnioskiem do TK, który doprowadził do dzisiejszego rozstrzygnięcia [zakaz skrobanki]" ( ͡° ͜ʖ ͡
i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: ale naprawic gospodarke jest trudno, wymaga to kilku lat a nawet poza tym to pewnie nie bardzo ktokolwiek wie co trzeba zrobic zeby ja naprawic
a aborcja to kwestia jednej ustawy