Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie, wyborcy demokratycznej opozycji, wystarczy, że ci zrobią następujące rzeczy i już mają mój głos na kolejną kadencję:
1. Oczyszczą TVP z Holeckich i Rachoni
2. Zamkną największych wałkarzy, jak np. Obajtek (mam nadzieję, że nie ucieknie do Argentyny lub Izraela)
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji
4. Poprawią stosunki z krajami UE na neutralne i przyjacielskie bo teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi prócz Węgier, nawet Czechami

Więcej mi nic nie trzeba, będę bardzo zadowolony. Myślę, że to nie są duże wymagania.

#wybory #bekazpisu
  • 192
@wiesiu2: to mnie wlasnie zastanawia co z przemyslem, spolkami skarbu. Nur fur doutchland. Julki nie ogarniajo. Bedzie jolchozvi za kilka lat wycie bo trzeba zapierdzielac za miske ryzu. Historia zatacza kolo.
@kamiloslav:

"Przez wiele lat w Polsce funkcjonowały rozwiązania, które często określano jako kompromis aborcyjny. Przepisy dopuszczały aborcję, gdy:

1.ciąża stanowiła zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej;

2.badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazywały na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażające jego życiu;

3.zachodziło uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego.
Drugą z powyższych przesłanek wyeliminował wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 22 października 2020
@wiesiu2: PiS postawił gospodarkę na nogi ???????????????? gospodarkę tworzą ludzie ciężko #!$%@? na chleb, a szczególnie przedsiębiorcy. Żeby gospodarka dobrze stała wystarczy nie przeszkadzać. Nie widzę w tej chwili zbyt wielu chętnych do pracy. Przedsiębiorcy uważani za złodziei gnębieni na skale dotychczas niespotykana. #!$%@? z pisiorami
Ale macie sraczkę że ktoś wam prawdę napisał. Martwicie się aborcją a dopuszczacie do władzy partie które kazały rodzić w maseczkach. Odbierały dzieci zaraz po porodzie. Za dużo mnie kosztował covid, kasy, nerwów, zmarnowanego czasu. Za dużo mnie kosztuje prowadzenie działalności czy życie w tym kraju. A wy się cieszycie że lewica czy ko wam aborcję załatwi. Tutaj nie mówimy o aborcji tylko w przypadku zagrożenia życia, ta jest cały czas dostępna,
Ale macie sraczkę że ktoś wam prawdę napisał.


@wiesiu2: No nie, to wy macie sraczkę, że ktoś jest normalny :) 1. Macie gdzieś podstawową wolność i godność 2. argumentujecie to chochołami o gospodarce. A pewnie wierzysz w bajeczki konfiarzy o tym jak to gospodarka by #!$%@?ła i ludzie wcale nie zdychali pod płotem jakby zlikwidować podatki i usługi publiczne xD

Martwicie się aborcją a dopuszczacie do władzy partie które kazały rodzić
@Syn_Tracza: likwidacja CPK, brak modernizacji sił zbrojnych, sieci przesyłowych i zaprzestanie budowy elektrowni atomowych. Pełne zwasalizowanie przez IV Rzeszę i pułapka bycia tanim dostarczycielem półproduktów. Zaprzestanie pomocy Ukrainie i popsucie relacji. Wpuszczenie hord nachodźców.