Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie, wyborcy demokratycznej opozycji, wystarczy, że ci zrobią następujące rzeczy i już mają mój głos na kolejną kadencję:
1. Oczyszczą TVP z Holeckich i Rachoni
2. Zamkną największych wałkarzy, jak np. Obajtek (mam nadzieję, że nie ucieknie do Argentyny lub Izraela)
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji
4. Poprawią stosunki z krajami UE na neutralne i przyjacielskie bo teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi prócz Węgier, nawet Czechami

Więcej mi nic nie trzeba, będę bardzo zadowolony. Myślę, że to nie są duże wymagania.

#wybory #bekazpisu
  • 164
już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: oczywiście że jest to priorytet i to potężny, ale ty i 325 idiotów popierających ciebie nie rozumie tego. Kobiety nie chcą rodzic bo się boją że ciąża zagrozi ich życiu i trzeba będzie kombinować w Czechach. Społeczeństwo się starzeje, narodzin coraz mniej, nie ma to wpływu na gospodarkę? Było dobrze, to PiS
@Idaho59: Niestety tak nie będzie, pis jak przejął władze w 2015 też nikogo z platformy i psl nie posadził, tak i teraz będzie, zrobią trochę porządek z tvp i spółkami skarbu państwa i nic ponadto. Nikt nie siedział z starej sld, były zawsze zamiatane afery typu fozz itp. Taka jest zasada, my nie ruszamy waszych i wzajemnie. Największy plus to to, że nie będzie na kilka lat tych bezczelnych mord z
@spinor

@Syn_Tracza: jeszcze 5. Niech oddzielą kościół od polityki. I bede zadowolony

Yyy... Rachon i Holecka nie wystarcza? To już łatwiej zmienić caly zarząd TVP, posłać Niesioła i Maciera do DPS i wysłać wojsko polskie do walki ze smokiem krakowskim niż oddzielić polskie państwo od kościoła.

Może jeszcze byś chciał by płacili podatki i rozliczali się z urzędem skarbowym?!
@Idaho59: Dzięki za polecenie, obejrzę i będę obserwował wypowiedzi też innych. Poczekam na efekty, ale spodziewam się tego co wspomniałem. Koalicja wie dużo o aferach pisu, a pis też wie coś jeszcze o czasach platformy sprzed 2015 i tak to kręci hak za haki, dlatego tak ciężko tyle lat było się dostać innym partiom do sejmu i przetrwać. Koalicja będzie coś tam naprawiać, ale pewnie długo, będzie proces pokazowy jak pisu
Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji


@Syn_Tracza:

Mlody jestes i niewiele widziales jesli myslisz ze to najglupsze zmiany pisowskie.

I w sumie troche za pozno/ za wczesnie na taka refleksje, ale jesli ludzie te rzady pojmuja przez pryzmat takich bzdur, to zle wrozy temu krajowi.
@wiesiu2

>3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji


@Syn_Tracza: i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


Ale Ty jesteś #!$%@?
@Syn_Tracza: @wiesiu2 @spinor Tak wygląda upadek Polski ku uciesze wykopków. Po #!$%@? zlikwidować 800 plus czy dodatkowe emerytury i pierdyliard dopłat, budować jak najszybciej elektrownie atomowe, wetować fit for 55, zryczałtować składkę zdrowotną, poprawić jakość NFZ skoro wystarczy odblokować handel w niedzielę i aborcję?
i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: tak, bo mamy godność i priorytetem jest chociaz najbardziej podstawowa wolność. Mówisz jak pisowcy co sprzedali się za 500+, z tym że ty pewnie wolałbyś bajeczkę o niskim podatku. Z resztą PO już rządziła i pokazali, że nie będzie najgorzej, na pewno o niebo lepiej niż było teraz
Jeżeli nie jesteś gotowy na założenie rodziny to się nie ruchaj


@niedorzecznybubr: A może byś się tak #!$%@?ł za przeproszeniem od mojego życia i zajął swoim?

Z takim podejściem wróżę ci karierę biskupa. Już nawet tlove nagrał kupę lat temu kawałek o takich jak ty xD