Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie, wyborcy demokratycznej opozycji, wystarczy, że ci zrobią następujące rzeczy i już mają mój głos na kolejną kadencję:
1. Oczyszczą TVP z Holeckich i Rachoni
2. Zamkną największych wałkarzy, jak np. Obajtek (mam nadzieję, że nie ucieknie do Argentyny lub Izraela)
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji
4. Poprawią stosunki z krajami UE na neutralne i przyjacielskie bo teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi prócz Węgier, nawet Czechami

Więcej mi nic nie trzeba, będę bardzo zadowolony. Myślę, że to nie są duże wymagania.

#wybory #bekazpisu
  • 194
  • Odpowiedz
że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: jak masz dziecko z downem to gospodarka ma mniejsze znaczenie jak sie musisz opiekowac muminkiem

poważny mezczyzna bierze odpowiedzialnosc czy rodza mu sie zdrowe dzieci i dba o bezpieczenstwo swojej kobiety
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza aborcję na pewno przywrócą, muszą bo kobiety które na nich głosowały muszą mieć możliwość usunięcia dziecka imigranta który je zgwałci a którego sprowadzą ich wybrańcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiesiu2: Sraczkę to masz ty, bo ci coś ewidentnie nie wychodzi w życiu. To, że martwię się o legalną aborcję nie czyni mnie ignorantem w innych kwestiach. Coś ci się odkleiło skoro myślisz, że wszyscy którzy chcą przywrócenia praw kobietom o tej ważnej decyzji nie myślą również o zmianie innych rzeczy w tym kraju.
  • Odpowiedz
skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń

@wiesiu2: ta sprawa akurat nie może być czarna albo biała. To głębszy temat, nad którym należy poważnie porozmawiać. Nie jestem zwolennikiem zezwalania na aborcję, ale jak ma zagrażać życiu matki/dziecka to chyba warto takie usunięcie ciąży rozważyć. Wiadomo, że znajdzie się ktoś kto napisze, że ciąża zagraża, gdy tak nie jest. To serio trudny temat, a nie zwykłe zezwolenie dziewczynom na bzykanie się po
  • Odpowiedz
ale jak ma zagrażać życiu matki/dziecka to chyba warto takie usunięcie ciąży rozważyć


@Soczi: to jest dozwolone obecnie i nikt nie chciał tego likwidować

@CebulowyKrul teraz na pewno wstanie...
  • Odpowiedz
nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: Bo prowadzi to do patologii, gdzie lekarze boją się cokolwiek powiedzieć i sugerować w tym temacie, nawet zagrożenia, bo minister Zero czuwa.
  • Odpowiedz
Bo prowadzi to do patologii, gdzie lekarze boją się cokolwiek powiedzieć i sugerować w tym temacie.


@XpedobearX: boją się bo mają relikwie JP2 w szpitalu, wystarczy sądy naprawić...
  • Odpowiedz
@wiesiu2: Ty mnie lepiej wytłumacz, co takiego w programie gospodarczym Konfederacji jest dla ciebie aż tak pociągające?
To, że gadają, że zlikwidują ZUS!
- Kiedy?
- Jak najszybciej!
- Czyli kiedy?
- ...eee no za jakieś 40 lat xD
Serio pytam.
  • Odpowiedz