Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie, wyborcy demokratycznej opozycji, wystarczy, że ci zrobią następujące rzeczy i już mają mój głos na kolejną kadencję:
1. Oczyszczą TVP z Holeckich i Rachoni
2. Zamkną największych wałkarzy, jak np. Obajtek (mam nadzieję, że nie ucieknie do Argentyny lub Izraela)
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji
4. Poprawią stosunki z krajami UE na neutralne i przyjacielskie bo teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi prócz Węgier, nawet Czechami

Więcej mi nic nie trzeba, będę bardzo zadowolony. Myślę, że to nie są duże wymagania.

#wybory #bekazpisu
  • 194
@wiesiu2: wiesiu, ale co z tymi postulatami jest nie tak? Przywrócenie handlu w niedzielę = pobudzenie gospodarki, wyższy obrót handlowy, czyli in plus. Zniesienie zakazu aborcji - wyższy komfort przyszłych rodziców, że nie zostaną porzuceni z chorym dzieckiem które zmuszeni będą urodzić ryzykując śmierć matki, ergo: poprawa dzietności w społeczeństwie. Te dwa elementy są bardzo istotne z perspektywy gospodarki i przyszłości.
@wiesiu2:

i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń

Ale ty wiesz że gospodarka nie potrzebuje ekspertów rządowych i ich pomocy żeby ta sie dzwignęła na nogi? Gospodarka jako tako rozwiniętego i funkcjonującego państwa sam jest w stanie sie podnieść na nogi wystarczy że nie będzie celowo #!$%@?.

powodzenia życzę z wolnością od lewicy...

ironicznie to lewica daje tej wolności