Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie, wyborcy demokratycznej opozycji, wystarczy, że ci zrobią następujące rzeczy i już mają mój głos na kolejną kadencję:
1. Oczyszczą TVP z Holeckich i Rachoni
2. Zamkną największych wałkarzy, jak np. Obajtek (mam nadzieję, że nie ucieknie do Argentyny lub Izraela)
3. Odkręca najgłupsze zmiany pisowskie, jak zakaz handlu w niedziele czy całkowity zakaz aborcji
4. Poprawią stosunki z krajami UE na neutralne i przyjacielskie bo teraz jesteśmy skłóceni ze wszystkimi prócz Węgier, nawet Czechami

Więcej mi nic nie trzeba, będę bardzo zadowolony. Myślę, że to nie są duże wymagania.

#wybory #bekazpisu
  • 194
"wystarczy nie brać niedziel w pracy" - a ja się spytam: gdzie pracujesz?


@Chidder: Pracowałem kilka lat w Kauflandzie i tak to tam wyglądało. Był układany grafik i nigdy nie było problemu z chętnymi w niedziele bo każdy wolał pracować w ten dzień by więcej zarobić i mieć wolny dzień w tygodniu. Generalnie nikt nie był przymuszany do pracy w ten dzień. Większe problemy były ze skompletowaniem ludzi w większe święta
@Syn_Tracza uwalą atom, postawią na energię z niemiec, postawią na całkowita uległość wobec niemiec, otworzą granice dla imigrantów, przyjmą cyfrowy pieniądz, zwiekszą kontrolę spoleczną, przyjmą wszysko co bruksela powie :) ale to i tak sie nie spelni, jak powstanie rząd KO - 3droga - lewica, padnie szybciej niz pis, lpr o samoobroona.
@Syn_Tracza: #2 pominąłem bo nikt nie może być tak głupi aby liczyć, że to naprawdę się stanie. #3 jest relatywnie mało istotny, natomiast #4 w ogóle nie ma sensu, nie o stosunki chodzi, tylko i załatwianie swojego interesu, a to jak wiemy mało kiedy się komukolwiek udawało, chyba, że chodzi ci o klepanie po plecach, usmiechy itd. No to ok, ważna kwestia XD
@Syn_Tracza: I tu dochodzimy do ciekawej kwestii. Dasz ludziom wybór czy chcą pracować np. we wspomniane święta czy nie, to ludzie wybiorą wolne - no bo kto by np. chciał pracować w Wigilię, nie? I pracodawcy zdają sobie z tego sprawę, dlatego w większości przypadków tego wyboru... nie ma. No bo jak to? Jedna chętna przyjdzie, bo akurat jest samotna, więc co jej szkodzi, ale co z resztą? Kogoś trzeba więc
@Syn_Tracza: 1. Nie wyrzuca Rachoni tylko zmienia prawo co do wpływu polityki na TVP.
2. W sumie ciężko coś zmienić, wszędzie są spółki tego typu.
3. Zakaz handlu- do zniesienia.
4. MSZ akurat najłatwiej naprawić bo teraz go po prostu nie ma.
już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: #!$%@?, że sam zacytowałeś zakaz handlu, który dotyczy gospodarki. Ból dupy z powodu braku partnerki zalał ci oczy xD
i już widać jakie ludność ma priorytety... nie ważne że gospodarka leży, byle skrobanka była dozwolona i bez ograniczeń


@wiesiu2: dzbanie #!$%@?, śmierć ludzi i brak dzietności ze strachu przed śmiercią z braku możliwości aborcji to jest "hehe skrobanka na co to komu"? weź rozbieg i #!$%@? baranka w ścianę