Wpis z mikrobloga

Bardzo przykry jest fakt, że dla 37% społeczeństwa strach przed Tuskiem jest silniejszy niż dziesiątki afer PiS, miliardy zmarnowanych przez nich pieniędzy i ciągłe niszczenie kraju. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wybory #tvpis #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
problem w tym że oni o tym wszystkim nie wiedzą bo oglądają TVPiS


@niedorzecznybubr:

To jest jakiś wykopowy mit.

Dziennikarze z lewicowej ,,Krytyki politycznej'' to kiedyś badali i wyszło im, że wyborcy PiS częściej oglądają TVN niż wyborcy opozycji oglądają TVP, a do tego wielu czerpie też wiedzę z internetu.
  • Odpowiedz
  • 6
@kamil150794: są też inne partie niż PO panie stary niewykształcony, a przy tym co robi PiS to PO było święte
edit: w sumie czego ja się spodziewałem po stałym bywalcy tagu przegryw
  • Odpowiedz
@lukas239: ci ludzie calkiem na powaznie mysla, ze PO to rząd niemiec i chca podzielic polske na niemcy i rosje. Wiem, bo dzisiaj bylem na imieninach u babci( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@kamil150794: a czy nie przeszkadzają Ci ludzie na ich listach i ich wypowiedzi np. bon zdrowotny, seks z 12 latkami, bon zdrowotny, do tego antyunijne i prorosyjskie postulaty?
  • Odpowiedz
dla 37% społeczeństwa strach przed Tuskiem jest silniejszy niż dziesiątki afer PiS, miliardy zmarnowanych przez nich pieniędzy i ciągłe niszczenie kraju.


@lukas239: Sporo ludzi PiS wyprowadził z biedy przez transfery socjalne. O tym nawet mówił Zandberg, że nie można pozwolić aby powtórzyły się zaniedbania, przez które PiS doszedł do władzy.
  • Odpowiedz