Wpis z mikrobloga

pobrałem i zagłosowałem 4 razy TAK. Rząd robi sobie jaja, to ja także


@Zbiersk: to się niestety nie popisałeś bo tylko nabijasz im frekwencję a nie ma opcji żeby TAK wygrało w którymkolwiek pytaniu
@WinterLinn tak bo #!$%@? trzeba referendum do tego żeby poznać odpowiedź na oczywiste odpowiedzi. To referendum jest tylko trikiem wyborczym żeby stare baby i tępa część elektoratu podświadomie poczuła niepokój że jeśli PiS nie zostanie wybrany to będzie źle.
@some_ONE: i myślisz że wynik referendum będzie mieć jakikolwiek wpływ na ich decyzje? A tak to będzie śmiesznie jak będzie z 10% na zaoranie do końca tego kraju
@ascaris niesamowite że zagorzalych obrońców Konstytucji i demokracji udało się przekonać do nieuczestniczenia w akcie demokracji bezpośredniej jaką jest referendum. Kuriozum. Kraj którego obywatele szeroką ławą powiedzą NIE przyjmowaniu nachodźcow będzie problemem dla ideologow unijnych. Takiego "Nie" nie da się przegadać łatwo w sniadaniowkach czy wymyślonymi historyjkami na Onecie.
@ascaris: wcale się nie zdziwię, jak do uwalenia tego referendum przyczynią się bardziej ci, którzy zwyczajnie nie poszli na wybory. Przecież świadomość społeczna jest tak niska, że większość ludzi nawet nie wie o tym, że można odmówić przyjęcia tej karty jednocześnie biorąc udział w wyborach parlamentarnych. Odmówi garstka osób, zwiększając tylko procent wyników na "nie". Jedyna nadzieja w tych, którym nie chce się ruszyć dupy ale wy po nich jedziecie XD
chcesz to mieć drugą lampeduze?!


@Mr_Frodo: TAK!
Marzę o tym, by przyjechali do nas ludożercy z Afryki i zeżarli przede wszystkim stare baby i nierobów głosujących na Prawo, #!$%@? i Sprawiedliwość, taka jej mać. I może wtedy wreszcie będzie normalnie.