Wpis z mikrobloga

Niesamowite, ze niektorzy nie dostrzegaja zbiegu okolicznosci w czasie oraz tendencyjnosci pytan, pasujacych pod kampanie partii zarzadzajacej referendum.


@XpedobearX: Niesamowite, że niektórzy 8 lat temu nie dostrzegali zbiegu okolicznosci w czasie oraz tendencyjnosci pytan pod kampanie partii zarzadzajacej referendum (bo jakiś grajek z innego obozu zaszczekał JOW, JOW, JOW no to i partia ówcześnie rządząca musiała zaszczekać, żeby nie być tą gorszą).

Ale ja wziąłem udział 8 lat temu, więc wezmę
@villog Jak nie zauwazyli, skoro referendum Komorowskiego mialo 7.8% frekwencji xD Kosztowalo to gowno 72mln zlotych. Nie branie udzialu w tym szajsie pokazuje wprost zdanie, ze to szajs a nie referendum.

Chciales przysrac, ze opozycjonisci na pewno sa slepi i sie sam #!$%@? w swoja pulapke.
Chciales przysrac, ze opozycjonisci na pewno sa slepi i sie sam #!$%@? w swoja pulapke.


@XpedobearX: Nic bardziej mylnego. W tamtym czasie (8 lat temu) byłem wręcz zbulwersowany i zażenowany postawą mediów, które nie zaangażowały się w wypromowanie tamtego referendum - stąd taka niska frekwencja, która bolała mnie wtedy i boli do tej pory.

Bo o ile nie podobają (i wtedy nie podobały) mi się tendencyjne (czy tam nieprecyzyjne) pytania,
Mordo poza zatwardziałymi zwolennikami wiadomej partii to straszenie Niemcami naprawdę już na nikogo nie działa


@CocoJumbo266: Tu nie ma żadnego straszenia, oni po prostu realizują tutaj swoje interesy kosztem nas, nie rozumiem jak można tego nie widzieć.