Wpis z mikrobloga

Jestem na tyle stary by pamiętać pierwsze rządy PiSu zastąpione PO, rządy PO i aktualne rządy PiSu, trzeba być naprawdę amebą by znowu zamieniać PiS na PO.
Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.
Jedynym wyjściem jest głos na Konfederację.
Mam nadzieję że Lewica do rządu nie wejdzie, nie widzę kto by miał na nich głosować a w naszym kraju nie ma tylu lewaków by uzbierali te %.
Osoby które nienawidzą PiSu zagłosują na PO, na Trzecią Drogę zagłosują Ci co zawsze głosowali na Nowoczesną czy Kukiza.
Na Konfederację zagłosują osoby co nienawidzą Ukraińców a uwierzcie mi że takich ludzi jest setki tysięcy tylko boją się tego publicznie przyznać XD Osoby które pamiętają co się #!$%@?ło podczas pandemii z maseczkami czy mandatami i osoby które chcą w końcu zmian.
Trzeba zaryzykować...

Osobiście jeśli miałbym postawić pieniądze u bukmachera to bym postawił że wygra PiS ale Trzecia Droga i Konfederacja wbiją na tyle dużo głosów że nic im nie da ta wygrana. Będą musieli pójść na bardzo dużo ustępstw by ludzie z Trzeciej Drogi i Konfederacji poparli ich ustawy i dopiero po wyborach może skończy się rozdawnictwo.

#wybory #polityka
  • 15
@MrBeast

A mało to polityków co zmieniali PO na PIS i PIS na PO? A Giertych teraz dołączający do PO jest ok?


Nie jest, tak samo jak ok nie jest głosowanie na partię której lider został wypromowany przez Giertycha.