Wpis z mikrobloga

no i git. Jedna z nielicznych firm polskich które znacząco przyczyniała się do poprawy życia.


@Yurakamisa: szkoda tylko, że prawdziwym właścicielem nie jest Polak tylko amerykański fundusz więc jak Brzoska się im znudzi to wstawią kogo chcą na role CEO ¯\(ツ)/¯
ostatnio nawet myślałem ze zaraz obok telefonów z czytnikiem odcisków palca paczkomaty to chyba najbardziej sci fi rzecz w życiu codziennym. Zamawiam sobie cokolwiek chcę i mam to u siebie na następny dzień. Coś niesamowitego.


@jamajskikanion: powiększona skrzynka na listy, na każdej klatce schodowej takie są. Niesamowita technologia, Lem i Pratchett na to nie wpadł.
Ochłoń koleś XD
@Darth_Gohan: ale masz Ty rozum? W dużej mierze inflacja to chęć zysku korpo. I tak również jest w tym przypadku. 90% podwyżki cen. Czym uzasadnisz? Stali się z najtańszej firmy, jedną z najdroższych. Wzrost cen u innych nieznaczny. W InPost procentowo największy. Żydowski nosek im się włączył. Jestes jak z tego mema, gdzie kopia gościa, ale to ich najtwardszy elektorat. Lubiłem ich osobiście. Niech giną teraz.
@FrasierCrane: super oferta, zamawiam kuriera do drzwi, a on zaznacza, ze mnie nie ma i odwozi do najblizszego punktu typu sklep, bo tak mu wygodniej xDDD to ja wole zamowic do konkretnego paczkamatu i odebrac jak czlowiek.