Wpis z mikrobloga

Za tydzień wybory - idźcie głosować, ale nie dajcie sobie wcisnąć "referendum"!

Jak to zrobić?

> Przy wydawaniu kart wyborczych odmów przyjęcia karty referendalnej.

> Pamiętaj, aby odmowa została odnotowana w spisie wyborców i pokwitowana twoim podpisem.

> Weź karty wyborcze tylko do Sejmu i Senatu. Zagłosuj w wyborach parlamentarnych.


Jeśli czujecie się niedoinformowani, o jakim referendum mowa i jak brzmią pytania, możesz o nich przeczytać na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

Więcej na stronie: https://siecobywatelska.pl/nie-daj-sobie-wcisnac-referendum/


__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #wybory #jawnewybory
Pobierz WatchdogPolska - Za tydzień wybory - idźcie głosować, ale nie dajcie sobie wcisnąć "r...
źródło: Nie daj sobie wcisnąć referendum!
  • 455
@Watchdog_Polska: "m.in. sposób na prowadzenie nieograniczonej limitami wydatków kampanii wyborczej przez rządzących, z użyciem pieniędzy podatników i podatniczek."

A dzieci podatników do podatniczątka? :)

Niestety mleko już jest rozlane. Przyczyny referendum są dobrze znane.
To czy weźmiesz w nim udział czy nie niczego nie zmieni.
@Watchdog_Polska: nie mogę tego znaleźć, przed chwilą miałem otwarte, ale w incognito żeby mi później reklam z polityką nie wyświetlało więc nie mam tego w historii :/

W każdym razie tak czy inaczej, nie będę odbierał karty referendum, bo to jest najpewniejsze, możliwe że coś źle zrozumiałem. Tylko co jak pisowcy uzbierają 50%, a przez bojkot referendum, będzie to niemal 100% pisowskiego wyniku? Czy to referendum ma jakieś znaczenie? Czy jest
@Watchdog_Polska: @Protectorx czyli jak jestem przeciwko nielegalnej i legalnej migracji zarobkowej do naszego kraju to na kogo mam głosować, i dlaczego powinienem olać referendum w jednej z tych spraw?

Najlepszą rzeczą dla każdego jest zagłosować w referendum zgodnie z naszym zdaniem, a w wyborach na partię inną niż PiS.

Ciekawe jakie fikołki będziesz robić jak w referendum wyjdzie że plot na granicy i sprzeciw migracji do Polski jest w większości, a
@Watchdog_Polska:
Kilka miesięcy temu chcieliście zrujnować karierę Marciniaka tylko dlatego że wystąpił z przemówieniem motywacyjnym na konferencji biznesowej. Mowa typu "warto walczyć o swoje marzenia". Teraz piszecie o uczciwości. Jesteście tacy sami jak te popaprane partie które zmieniają się od 20 lat przy korycie. Po trupach do celu....
@Watchdog_Polska: wasze rady to najlepsza rekomendacja, żeby robić odwrotnie. Z największą przyjemnością wezmę kartę do referendum i zaglosuje przeciw przestępcom szturmującym granicę.

Tak btw, jakaś reakcja na to co wydarzyło się z Legią w Holandii? Czy po Marciniaku już uznajecie, że się w piłkę nie mieszacie?