Wpis z mikrobloga

Za tydzień wybory - idźcie głosować, ale nie dajcie sobie wcisnąć "referendum"!

Jak to zrobić?

> Przy wydawaniu kart wyborczych odmów przyjęcia karty referendalnej.

> Pamiętaj, aby odmowa została odnotowana w spisie wyborców i pokwitowana twoim podpisem.

> Weź karty wyborcze tylko do Sejmu i Senatu. Zagłosuj w wyborach parlamentarnych.


Jeśli czujecie się niedoinformowani, o jakim referendum mowa i jak brzmią pytania, możesz o nich przeczytać na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

Więcej na stronie: https://siecobywatelska.pl/nie-daj-sobie-wcisnac-referendum/


__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #wybory #jawnewybory
Pobierz WatchdogPolska - Za tydzień wybory - idźcie głosować, ale nie dajcie sobie wcisnąć "r...
źródło: Nie daj sobie wcisnąć referendum!
  • 455
@Watchdog_Polska: A jesteście pewni że w ogóle jest taka opcja?

Normalnie się podpisuje odbiór karty do głosowania - nie będzie po prostu dwóch podpisów pod odbiorem tej i tamtej karty i kto jej nie chce się nie podpisze tak jakby w ogóle tam nie przyszedł?

Żeby nie skończyło się paraliżem wyborów, bo co chwilę ktoś się będzie domagał jakiegoś pisania gdzieś że nie wziął kartki od referendum, a komisje wyborcze albo
Pobierz KEjAf - @Watchdog_Polska: A jesteście pewni że w ogóle jest taka opcja?

Normalnie si...
źródło: image_2023-10-09_181814618
nie lepiej więc bojkotować, ale na zasadzie: głosujmy wbrew PiS i miejmy nadzieję, że pokonamy zło?


@Bogaty_grubas: no rewelacyjny pomysł, na złość PiSowi przegłosujcie sobie otwarcie granic i wyprzedaż strategicznych firm. ¯\(ツ)/¯
Uwaga: "niezależne" WatchDogPolska zachęca do działań które propaguje obecnie "demokratyczna" opzycja. Seems legit.
Spójrzcie w stopkę ich strony i w podmioty, które ich finansują. Otworzy wam to oczy. Niektórym pewnie nie otworzy ()
A ja mam w doopie waszych islamskich imigrantów i nie chcę mieć podniesionego wieku emerytalnego,. A gadkę o wielowymiarowości problemu imigracji opowiadajcie lewakom na squatach. I nie, nie pójdę głosować na PiS.