Wpis z mikrobloga

Nie przestaje mnie zadziwiać co taki dorosły koleś chce osiągnąć celując w małolaty w wieku 12-15. No bo spójrzmy na to logicznie. Pedofilem (chyba) nie jest bo by się brał za dzieci nierozwinięte. Jest najpewniej efebofilem a #efebofilia nie jest przestępstwem.

W świetle prawa efebofilia nie występuje jako zaburzenie psychiczne ani żadna z chorób. Nie można jej znaleźć w żadnej medycznej klasyfikacji.


Do tego był zakochany w tej golddiggerce i latał za nią jak ostatni cuck więc to też raczej zaprzecza jego pedofilskim skłonnościom.

osoba o preferencjach efebofilicznych może również być szczęśliwa w związku z osobą w swoim wieku lub starszą i osiągać z nią taką samą satysfakcję seksualną


Ale do czego zmierzam. Dlaczego typek mając taki status i dostęp do małolatek nie celuje w takie legalne tylko ryzykuje pierdlem? Przecież na legalu mógłby sobie obracać jakąś 15 czy 16 (pod warunkiem żeby nie wysyłali sobie nudesów). Chodzi o jakieś trofeum? Czym młodsza tym lepiej? Czy robienie czegoś zakazanego dla emocji żeby była adrenalinka?

Weźmy też pod uwagę różnice między 12 a 15. Z wyglądu mogą się niewiele różnić w dzisiejszych czasach. Ale mentalnie to będzie w 99% przepaść. Rozmowa dojrzałego chłopa z taką 12 to będzie w 99% gigantyczna dawka #cringe . Wiem bo mam kuzynki w takim wieku i to z czego one się śmieją i czym jarają to mnie zwyczajnie żenuje. Pisanie z taką osobą na erotyczne tematy to już wgle lvl900 cringu gdzie taka 15 czy 16 już najczęściej wie z czym co się je i ma chęci na ruchanie bo libido zaczyna dawać o sobie znać.

Tak więc dla mnie to trochę nie do zrozumienia. Co innego jakby typ był jakimś wygłodniałym prawikiem i napatoczyła się mu 12 to mógłby odczuwać jakieś poczucie jedynej okazji (tak jak zapewne ma to miejsce w przypadku tych niedorozwojów łapanych na czatach przez ecpu). Ale tutaj mamy przykład kolesia który raczej mógł sobie w tamtych czasach przebierać laski i wśród tych pato fanek bez problemu znaleźć z dowolnego rocznika, dowolnego miesiąca i dowolnego dnia.

#stuu #pandoragate #boxdel #afera #polskiyoutube #wardega
  • 22
@MILIARDER_007: To co powiedział @VincentVegan kończy ten temat. Ale dodam, że prawnie możliwe jest też posadzenie człowieka jeśli uda się udowodnić, że regularnymi wykroczeniami (kradzieżami) dana osoba zapewnia sobie stałe źródło dochodu.
Czyli generalnie człowiek kradnie notorycznie do kwoty wykroczeniowej, daje się któryś raz złapać za rękę.
@De_Fault No różnica jest w preferencjach co do stopnia rozwoju swojej ofiary. Aby Ostać uznanym za przypadek klinicznego pedofila, trzeba spełniać określone warunki.a więc po prostu zakończyć diagnozę. Natomiast kontakty seksualne osobą poniżej wielu zgody to czyn pedofilny. A statystycznie to z całego zbioru osadzonych z tytułu popełnienia czynu pedofilnego, to jedynie ⅓ są prawdzowi kliniczni pedofile. Cała reszta po prostu skorzystałam z okazji*