Wpis z mikrobloga

Nie przestaje mnie zadziwiać co taki dorosły koleś chce osiągnąć celując w małolaty w wieku 12-15. No bo spójrzmy na to logicznie. Pedofilem (chyba) nie jest bo by się brał za dzieci nierozwinięte. Jest najpewniej efebofilem a #efebofilia nie jest przestępstwem.

W świetle prawa efebofilia nie występuje jako zaburzenie psychiczne ani żadna z chorób. Nie można jej znaleźć w żadnej medycznej klasyfikacji.


Do tego był zakochany w tej golddiggerce i latał za nią jak ostatni cuck więc to też raczej zaprzecza jego pedofilskim skłonnościom.

osoba o preferencjach efebofilicznych może również być szczęśliwa w związku z osobą w swoim wieku lub starszą i osiągać z nią taką samą satysfakcję seksualną


Ale do czego zmierzam. Dlaczego typek mając taki status i dostęp do małolatek nie celuje w takie legalne tylko ryzykuje pierdlem? Przecież na legalu mógłby sobie obracać jakąś 15 czy 16 (pod warunkiem żeby nie wysyłali sobie nudesów). Chodzi o jakieś trofeum? Czym młodsza tym lepiej? Czy robienie czegoś zakazanego dla emocji żeby była adrenalinka?

Weźmy też pod uwagę różnice między 12 a 15. Z wyglądu mogą się niewiele różnić w dzisiejszych czasach. Ale mentalnie to będzie w 99% przepaść. Rozmowa dojrzałego chłopa z taką 12 to będzie w 99% gigantyczna dawka #cringe . Wiem bo mam kuzynki w takim wieku i to z czego one się śmieją i czym jarają to mnie zwyczajnie żenuje. Pisanie z taką osobą na erotyczne tematy to już wgle lvl900 cringu gdzie taka 15 czy 16 już najczęściej wie z czym co się je i ma chęci na ruchanie bo libido zaczyna dawać o sobie znać.

Tak więc dla mnie to trochę nie do zrozumienia. Co innego jakby typ był jakimś wygłodniałym prawikiem i napatoczyła się mu 12 to mógłby odczuwać jakieś poczucie jedynej okazji (tak jak zapewne ma to miejsce w przypadku tych niedorozwojów łapanych na czatach przez ecpu). Ale tutaj mamy przykład kolesia który raczej mógł sobie w tamtych czasach przebierać laski i wśród tych pato fanek bez problemu znaleźć z dowolnego rocznika, dowolnego miesiąca i dowolnego dnia.

#stuu #pandoragate #boxdel #afera #polskiyoutube #wardega
  • 22
  • Odpowiedz
@De_Fault: Wielu tych streamerow to chodzące kompleksy, wystarczy obejrzec stare nagrania stu, albo poczytac jak baxton dodawał sobie wzrostu. Siedzieli w piwnicach, grali w gierki, to, że zdobyli popularnosc wiele nie zmieniło. O ile stuu wyglada mi na 100% pedo, tak boxdel po prostu nie miał szans u lasek w swoim wieku, a nawet gdyby mial, to brakowało mu doswiadczenia. Łatwiej było się brać za nastolatki.
  • Odpowiedz
@De_Fault "Efebofilia", kolejne nowe słowo, jakie poznałem na wykopie, inne to mizoandryzm i ginocentryzm z którymi się regularnie wszędzie spotykam. Wykop bawi, uczy, wychowuje! :)
  • Odpowiedz
@De_Fault: pedofilia to nie jest to termin prawniczy. Trochę niefortunnie się to nazywa, bo nawet jak ktos będzie obcować z małoletnim poniżej 15 rż nie będąc pedofilem (brak skłonności) to i tak popełnił czyn tzw pedofilski
  • Odpowiedz
  • 1
nawet jak ktos będzie obcować z małoletnim poniżej 15 rż nie będąc pedofilem (brak skłonności) to i tak popełnił czyn tzw pedofilski


@VincentVegan: niby tak ale nie broniąc nikogo to jest chyba różnica miedzy typem śliniącym się do dziecka kilkuletniego a typem śliniącym się do 14 latki która może wyglądać na kilka więcej. Bądź co bądź wrzucanie ich obu do jednego worka jest trochę przegięciem.
  • Odpowiedz
@De_Fault: to ma wpływ na wymiar kary są widełki w których kara pozbawienia wolności może być wymierzona. Można nawet umorzyć lub warunkowo umorzyć postępowanie (w takich sprawach rzadkość). To jak ze złodziejem który ukradł batonik i złodziejem co ukradł coś znacznej wartości
  • Odpowiedz
  • 2
boxdel po prostu nie miał szans u lasek w swoim wieku, a nawet gdyby mial, to brakowało mu doswiadczenia. Łatwiej było się brać za nastolatki.


@Riolet: czy ja wiem czy łatwiej. Nie sądzę. Najłatwiej pewnie by mu było właśnie z takimi licealistkami 15-19 bo by poleciały na fejm i kasę. A takie dziecko przekabacić, nakłonić do spotkania, zachęcić do jakich niestosownych aktywności to pewnie operacja wymagająca w #!$%@? dużego zaangażowania, cierpliwości,
  • Odpowiedz
Jest najpewniej efebofilem a #efebofilia nie jest przestępstwem.


@De_Fault: przestępstwem są kontakty seksualne z osobami poniżej 15 roku życia. nie ma znaczenia jakie przesłanki się za tym kryją, ani jak dojrzale wygląda taka osoba. każdy o tym wie
  • Odpowiedz
@De_Fault: Obawiam się, że brałby się za młodsze, gdyby były dostępne.
Mam teorię, że dzieci 12-15 lat już mają silne potrzeby społeczne, większe niż żeby pobawić się z mamą/tatą/ciocią/wujkiem/babcią/dziadkiem, i przez to takie dzieci wychodzą na neta. To jest ten wiek akurat.
I wtedy taki Stuu na taką trafia. Młodszych niż 12 lat po prostu nie ma i by się nawet nie dogadał bo mają jeszcze bardziej dziecinne myślenie niż dzieci
  • Odpowiedz
  • 1
@Bujak: no ja to wiem i dlatego napisałem że mnie to dziwi. Skoro umawianie się z 15 jest legalne a z 14 przestępstwem to czym kieruje typek który świadomie wybiera 14? Trofeum? Dodatkowa adrenalinka z nudów? Bo jakby miał pociąg do dzieci to by nie celował w nastolatki tylko jeszcze młodsze.
  • Odpowiedz
@Bujak: Oni nie rozumieją jednej istotnej rzeczy, że kontakt seksualny z osobą poniżej 15 roku życia to przestępstwo. Nieważne jak dana osoba wygląda. I starają się to śmiesznie argumentować, trza później odpisywać im, że takie czyny grożą więzieniem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@look997: też jestem najbliżej tej teorii. Dużo by też wyjaśniało to jak wyglądała wtedy ta laska z którą się umawiał. Bo mogła wyglądać zarówno jak 16 jak i 10 bo w różnym tempie dojrzewają takie młode osoby. Coś mi się jednak wydaje że było jej bliżej 10 niż 16 z wyglądu. To by potwierdziło tą tezę.
  • Odpowiedz
  • 3
Oni nie rozumieją jednej istotnej rzeczy, że kontakt seksualny z osobą poniżej 15 roku życia to przestępstwo.


@dotankowany_noca: Nie wierzę w to. Trzeba byłoby chyba żyć w piwnicy przez 20 lat żeby o tym nie wiedzieć. Przecież ta laska tam mówiła na nagraniu że stuu na każdym kroku cykał się policji nawet jak szli do kina i bał się ją za rękę złapać czy coś. Czyli był tego w 100% świadomy
  • Odpowiedz
@De_Fault jest hebefilem, a nie efebofilem.

Hebefilia jest pochodną pedofilii. Efobilia mimo, że nie występuje jako coś nielegalnego, również jest wątpliwe moralnie

Dzisiaj czytałem Wikipedię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@De_Fault: Zakładając, że te zarzuty są prawdziwe.

Pytanie o sens rozkminiania motywacji jakichś gości, którzy (prawdopodobnie) podają alko dzieciom <15 lat i dążą do seksu z nimi. Dorosłej osobie się w pale nie mieszczą jakieś zaloty wysyłane do 12 latki.

Wtedy już byli na etapie zdegenerowania, nie liczyli się z prawem i konsekwencjami, a tym bardziej moralnością.

Obstawiałbym, że na początku "okazja czyni złodzieja" dopalone social mediami. Taki mieli fanbejs, złożony
  • Odpowiedz
batonik to wykroczenie a powyżej 800 zł normalna odpowiedzialność z kk


@VincentVegan: jest gość w Polsce, który siedział w więzieniu za kradzież wafelka. mało tego - był osobą silnie upośledzoną umysłowo! sprawdź w google.
  • Odpowiedz