Wpis z mikrobloga

@wcfilmowe: Już wiesz, aby nie oceniać osoby jako "#!$%@?" na podstawie tego, że się nie wdaje w zbędne dyskusje.

Rock to jest starszy gość i dużo mądrzejszy od wyszczekanej młodzieży typu Gargamel, gdzie mu hormony buzują.

GIGAChad to właśnie pewny siebie, stoik. Dojrzały emocjonalnie, a nie nabuzowany seba.
@drippinsauce: Bo Isamu i Rojo mieli dużą widownie wśród dzieci, które wyrosły. Wyobrażasz sobie 20kilku latka, który ogląda Rojo drącego ryja i przeklinającego bez przerwy?

ROCK miał starszą widownię, ewentualnie widownie wśród spokojniejszych dzieci. Te dzieciaki pewnie pomimo tego, że wyrosły to prędzej wracając do YT uruchomią filmy spokojnego Rocka, który gada z sensem, niż ROJO, który drze mordę.
@sodomita Rozumiem za co zgarnął propsy tą wypowiedzią. Tamci są źli, ten ich dosadnie pojechał. I się z nim zgadzam. Ale nie ignorujmy siły pieniądza. Zasięgi mają więc wystarczy popytać po ludziach którzy mogą mieć kontakty z szemranym środowiskiem (a to nie będzie trudne. Polecam zapoznać się z teorią sześciu dobrych kroków) i sypnąć trochę szekli. Tragedia wręcz gwarantowana.
Znajdą desperata dla którego nawet te 100k będzie zbawieniem i zrobi dla nich
@KomentarzZbedny: Dokładnie to, opłacenie jakiegoś dresa/recydywisty aby powybijał w nocy szyby, podpalił auto, mieszkanie albo dom to tylko kwestia znajomości i ceny. A to już skutecznie utrudnia życie. Im większe miasto tym więcej takiego elementu się znajdzie. Rock to jak zawsze ma perspektywę ulańca z piwnicy.
rurki, trochę bez własnego zdania, łatwo da się go zagadać, przekonać do swojej opinii, bardzo ugodowy chłop. Jak mu Gargamel z tym drugim ćpunem zaczęli wjeżdżać, że w gierkę sobie zagrał to na spokojnie przyjął obelgi, powiedział, że może czegoś nie zrozumieli, że mają prawo do swojej opinii i do złości. Tylko gdzie jest teraz Gargamel? Bije dziewczynę i na bank 90% doby myśli o samobóju skulony od #!$%@? gdzieś w kącie
@babicz99: nie no, coś tam wie. Mi tam spoko się ich słucha, bo podcast zbudowany jest na takim przełamaniu charakterów i wiedzy. Borys ma sporą wiedzę o branży, również tę insajdową dzięki znajomościom, lubi analizować dokładnie każdy aspekt gry i dystrybucji, a Rock to taki marzyciel introwertyk. On po prostu chce sobie grać w gierki i dzieli się swoimi osobistymi, szczerymi wrażeniami. Słuchanie samego Rocka mnie nudzi. Słuchanie samego Borysa mnie