Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: Wiadomo, pedofilię w kościele to taki Sekielski czy Smarzowski to pierwsi pokażą na dużym ekranie żeby demonizować KK, ale jak się okaże że w showbiznesie dochodzi do takich samych bezeceństw to nagle wszyscy milczą jak Dziwisz.

Cała ta wojna polsko-polska to taka jedna wielka hipokryzja, jak tamci tak robią to źle, ale jak my tak robimy to okej. xD
  • Odpowiedz
@supra107: ty, ale to nie ludzie showbiznesu wchodzą ze swoimi #!$%@? do polskich szkół, obmacują dzieci na zakrystii mówiąc im, że będą bliżej Boga a księża pedofile już tak. Jest zasadnicza różnica.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: @oscar38 @supra107

A to jak się zrobiło jeden film to jest obowiązek robienia kolejnych? Może tyle sobie krwi napsuł w trakcie robienia go że nie chce tego jeszcze raz przechodzić?

Pozwy cywilne/groźby/konfilkty z całym środowiskiem powiązanym z obiektem filmu. Nie możecie żądać żeby ktokolwiek dobrowolnie się na to decydował - jak zrobi materiał to fajnie, ale jechać go za to że jakiegoś materiału nie chce robić to już patologiczne zachowanie
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer tak tak - tak samo jak radna z PO - doprowadziła klechę do samobójstwa nazywajac go pedofilem bez procesu.
Tucznik Sekielski woli walić w to co mu wygodne.
Gdy chodzi o światek showbiznes to już ten pedofil mu nie przeszkadza.
Twój pedofil jest lepszy niż mój parafrazując Kazika.
  • Odpowiedz
@supra107 ostatnio oglądałem wypowiedź jednego wyborcy co powiedział wprost do Czarzastego "wy napuszczacie wszyscy ludzi na siebie". A potem masz wojenki "a ciebie nie lubie bo jesteś za PiS" itd.

Ludzie się biją o to, że 560 "elytarnych" klikaczek będzie życ jak paczek w masle.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: To to tam #!$%@?, mnie to by pewnie większość narodu nienawidziła za to że odmawiam brania udziału w wyborach i całej tej wojnie polsko-polskiej, bo jestem "symetrystą" więc nawet nie człowiekiem tylko kompletnym śmieciem xD
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: No taka sama droga wolna jak założenie własnej partii i wygranie wyborów, bo jest DEMOKRACJA. A co ta demokracja gwarantuje? W sumie nic, bo i tak jest dwupartyjny system, większość głosuje na podstawie tego co mówi telewizja, a obie partie są ze sobą zgadane jeżeli trzeba ludziom dokręcić śrubę, ale DEMOKRACJA, WOLNY KRAJ, WOLNE WYBORY. xD

I taką samą wolność masz w showbiznesie. Spróbuj zrobić taki film to nagle się
  • Odpowiedz
@supra107 przecież teraz taki bekowy eksperyment jak PPPP byłby zjedzony, bo "nie jest ani za obozem A ani za B".

Zupełna szkoda, że partia ĘĄ Majewskiego nie wyszła poza satyrę programu TV.
  • Odpowiedz
@supra107: Masz jakieś urojenia które mi wmawiasz. Ani nie bronię demokracji, ani nie bronię showbiznesowych pedofili.

Czy jeśli pokonał słabszą klikę pedofilów ale boi się o swoje życie w starciu z silniejszą kliką pedofilów to robi z niego jakiegoś hipokrytę? Jak Gołota nie chce się boksować z krokodylem to znaczy że jest #!$%@? a nie fighter?
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Ale on nie prowadzi krucjaty przeciwko pedofilii, po prostu miał dowody na materiał więc go zrobił. To dziennikarz śledczy - wcześniej badał aferę imigrancką i obóz w Calais, potem wsiadł na temat pedofilii w kościele i polskie piekiełko.

Do końca życia ma teraz tropić pedofili żeby w waszej głowie nie był hipokrytą? xd
  • Odpowiedz