Wpis z mikrobloga

kompromis taki, że nie podjęli żadnej decyzji? Jakby wygrali wybory, to jak by zagłosowali?


@mk321: Nowa Nadzieja zagłosowałaby za zniesieniem zakazu, a Narodowcy przeciw, lub wcześniej ustaliliby wszyscy, że się wstrzymują. Przecież dokładnie tak robili już w tej kadencji kiedy mieli różne zdanie.
wcześniej ustaliliby wszyscy


@Jah00: to czemu teraz tego nie zrobili?

Ja pytam o sytuację, kiedy wygrali wybory i rządzą samodzielnie (mają większość). Co zrobią? Zniosą czy zostawią?

Jak jest zakaz i będą się wstrzymywać to znaczy, że zostawiają.
Ja mówię o hipokryzji tej partii a nie o odmiennych poglądach.


@REDEYE6: a no to widzisz... A pis i po nie są hipokrytami?

może dlatego że Konfederacja chce uchodzić za najbardziej prorozwojową Polskiego biznesu, a nawet nie mają zdania co do handlu, nie czujesz tutaj dysonansu?


@Issac: to tak jak pis chce uchodzić za prawice a to jedna z najbardziej lewicowych partii poza lewica i może po
przecież memcen też mówił, że sam nie wie czy jest za zniesieniem zakazu "czy Konfederacja chciałaby otworzyć wszystkie sklepy w niedziele, czy może zamknąć je wszystkie, odpowiedział... "Nie wiem". Dodał, że "nie ma gotowej koncepcji"."


@stjimmy: Bo nie chce kategorycznie się wypowiadać wiedząc, że urazi połowę swojej partii, on teraz się wypowiada w imieniu całej Konfederacji, ale osobiście jest oczywiście przeciw. Mówił to wiele razy wcześniej, nawet teraz powtarza, że "obecna