Wpis z mikrobloga

@Gilgamesz69: <głos Sławka>Proszę Państwa, takie rzeczy, takie tematy to tylko tematy zastępcze. Ja opublikowałem na serwisie GitHub projekt ustawy PIT i jakoś o tym nie rozmawiamy. Zrobili to wykwalifikowani doradcy podatkowi, których zadaniem było polepszenie życia Polaka. Państwo w tym momencie nas okrada, PiS okrada Państwo i tak się ten cykl toczy, a my nic z tym nie robimy. Otóż nie! My mamy faktyczne postulaty i chcemy je wprowadzić. Ale co?
@Jah00 U Mentzena zostało już mało wolnościowców, kluczowi odeszli z tego syfu i założyli własną partię (nota bene partię Wolnościowcy).

Głos na Konfederację to jakieś 25% głosu za zniesieniem zakazu handlu w niedzielę i 75% za zakazem. Przy koalicji PiS-Konfederacja lub wykupieniu części posłów Konfederacji przez Kaczyńskiego to oznacza, że popierając Konfederację pomagam utrzymać super wolnościowy, mocno wkur*iający mnie zakaz handlu w niedzielę.

Głos na jakiegoś dobrze wybranego liberała z opozycji demokratycznej
@Gilgamesz69 akurat zakaz handlu w niedzielę to dobra opcja, ludzie też chcą odpocząć a ci co mówią że „ludzie chcą pracować w niedziele” to chyba nigdy w handlu nie pracowali XD Przychodzą takie tłuki w niedziele handlowe i zawracają gitarę marnując czas, a nie ma czegoś takiego że w niedzielę pracują ochotnicy bo wtedy grafik będzie na wszystkich rozłożony
U Mentzena zostało już mało wolnościowców, kluczowi odeszli z tego syfu i założyli własną partię (nota bene partię Wolnościowcy).


@ish_waw: Mało wolnościowców to już zostało w partii wolnościowcy po tym jak Dziambor dogadał się z PSL-em. Konfederacja w pełni obejmuje poglądy wolnościowe, ja też jestem wolnościowcem, tylko że niektórzy wolnościowcy nie rozumieją, że aby coś zmienić w polityce trzeba zawierać kompromisy. To sojusz z narodowcami dał wolnościowcom przedstawicieli jak Sośnierz czy